Rezultate te kerkimit per termin: +Llojet

Total: 4875
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.220Z

Rrudhat, ja llojet e produkteve ushqimore që i parandalojnë ato

E bardha e vezës, vaji i ullirit, lëngu i limonit, frutat dhe perimet, përveçse janë ushqime shumë të shijshme, ato janë edhe një ilaç i mirë antirrudhë. Ne ju sugjerojmë të veproni si më poshtë nëse dëshironi të mos keni shumë rrudha dhe një fytyrë të bukur Gratë dhe rru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.041Z

Te gjitha llojet e sigurimit per makinat

23/03/2005  Sigurimi TPL Eshtë sigurimi i detyrueshëm për të gjitha llojet e automjeteve që qarkullojnë në Republikën e Shqipërisë. Me këtë lloj siguracioni mbulohen dëmet e palës së tretë, ç’ka do të thotë se në rast se një person i siguruar i shkakton një dëm nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.497Z

Shije: Llojet më të çuditshme të djathërave nëpër botë

Nëse jeni në kërkim të shijeve të reja dhe të panjohura, këto lloje djathërash do tju bëjnë të habiteni prej mënyrës se si prodhohen dhe konsumohen Casu Marzy (Itali) Ashtu si havjari, Casu Marzy shijohet vetëm nga një numër i përzgjedhur njerëzish. Kjo, sepse shërbehet me lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.835Z

Maske per te gjitha llojet e lekures

0 brbr brbrShpesh i nenvleresojme produktet bio por ato ne fakt jane nje ndihme e madhe per te zgjidhur p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.188Z

Spitalet, blihen pak nga të gjitha llojet e medikamenteve

Pas krizës që kishte kapluar spitalet e vendit dhe kryesisht ato të Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, pritet që të pajisen me nga pak nga të gjitha llojet e medikamenteve. Kjo është arritur, pasi ka përfunduar procedura për prokurimin e tyre. Burime pranë Ministrisë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.738Z

BE po shqyrton të gjitha llojet e masave për Venezuelën

Komisioni Evropian është duke shqyrtuar të gjitha llojet e masave në përgjigje të tensioneve të rritura në Venezuelë, pas arrestimit të dy kritikëve të presidentit Nicolas Maduro, ka thënë një zëdhënëse e këtij komisioni. Janë duke vazhduar konsultimet me përfaqësuesit e vendev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.778Z

Marrëdhënie: Pesë llojet e miqve që duhet ti ketë kushdo

Miqësia është një dhuratë që ne i bëjmë vetes, ndaj më e mira që duhet bërë është të zgjedhim dhuratën e duhur në kohën e duhur për ta shijuar më shumë Njerëzit e ndiejnë nevojën për miqësi që në vegjëli dhe teksa rriten mësojnë gjithnjë e më mirë si të zënë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama