Rezultate te kerkimit per termin: +Loja

Meta: total 1000 / total_found 9610 / time 0.004 / keyword[0] loja / docs[0] 9610 / hits[0] 11677 /
Kriza te Los Blancos/ Ramos rrëfehet për zënkën me Perez dhe Marcelo
  • 2019-03-11

Kriza te Los Blancos/ Ramos rrëfehet për zënkën me Perez dhe Marcelo

Pas eliminimit të Real Madrid nga Liga e Kampionëve nga Ajaxi, Sergio Ramos ka qenë në qendër të kritikave nga mediat. Së pari sepse incizoi dokumentar personal teksa Los Blancos ishin duke u eliminuar, pastaj se kishte një debat të ashpër me presidentin e klubit, një zënkë me Marcelon

Ronaldo, kampion në gjakftohtësi dhe nën presion
  • 2019-03-07

Ronaldo, kampion në gjakftohtësi dhe nën presion

Gjakftohtësia është thelbësore gjatë ndeshjeve të futbollit. Lojtari më i mirë i Juventusit, Cristiano Ronaldo duket se është ‘imun’ ndaj presionit, ndërsa performancat e një kampioni tjetër të madh, Neymar, të Paris Saint-Germain, ‘po shkatërrohen’ nën pesh

Horoskopi i seksit, çfarë parashikojnë yjet nën çarçafë!
  • 2019-03-05

Horoskopi i seksit, çfarë parashikojnë yjet nën çarçafë!

Dashuria dhe erosi… siç komandon zodiaku, shenjë për shenjë Me Venusin në Ujor për shumicën e muajit mars, erosi është i ngjyrosur me të gjitha ngjyrat e ylberit dhe dëshira për shkelje të të gjithë zodiakut rritet pa masë. Marsi në Dem nuk është i kënaqur me mendimet apo d

Zyrtare, FIFA aprovon ndryshime të rëndësishme në futboll!
  • 2019-03-05

Zyrtare, FIFA aprovon ndryshime të rëndësishme në futboll!

Ndryshime të rëndësishme në futboll. Bordi ndërkombëtar i FIFA-s, aprovoi këtë fundjavë, disa ndryshime në rregulloren e futbollit, që pritet ta bëjnë më interesantë këtë sport. Janë 7 gjithsej ndryshimet e zyrtarizuara  nga FIFA. MURI  NË GODITJET STANDARDE Ndryshimi më i rën

Brexit te dera, May dështon në diplomaci e bilardo! Britanikët vajtojnë (Video)
  • 2019-02-25

Brexit te dera, May dështon në diplomaci e bilardo! Britanikët vajtojnë (Video)

Britaninë e madhe e ndan vetëm një muaj larg nga një Brexit katastrofik pa marrëveshje me Bashkimin Europian dhe kryeministrja e vendit, Theresa May duket se po dështon në përpjekjet e saj të vazhdueshme për të arritur një pakt sigurie me liderët e bllokut. Ndër të tjera May ka dësht

Kriza politike, Bojaxhi: Sduhet rotacion, por ndryshim sistemi
  • 2019-02-22

Kriza politike, Bojaxhi: Sduhet rotacion, por ndryshim sistemi

Një akt politik i fortë është kryer nga opozita dhe është vetëm fillimi, pasi pasojat institucionale ende nuk janë parë dhe janë në proces, ndërsa për ato politike duhet parë se çfarë do të prodhojnë. I ftuari i radhës në emisionin Top Talk të gazetarit Denis Dyrnjaja, për të

Trondit Gjermania: Rusia më e besueshme se SHBA-të
  • 2019-02-18

Trondit Gjermania: Rusia më e besueshme se SHBA-të

Prej kohësh nuk flitet kaq shumë për Europën. Shqetësimi është shumë i madh. Nuk kalon asnjë ditë pa i hedhur sytë me shqetësim nga Londra. Loja e tejzgjatur për daljen e Britanisë së Madhe nga Bashkimi Europian trazon ndjenjat e europianëve. Do të kemi një Brexit të pakontrolluar