Rezultate te kerkimit per termin: +Loja

Meta: total 1000 / total_found 9610 / time 0.004 / keyword[0] loja / docs[0] 9610 / hits[0] 11677 /
Skënderbeu merr kryesimin në Vlorë, nxënësi mund profesorin!         
  • 2018-09-17

Skënderbeu merr kryesimin në Vlorë, nxënësi mund profesorin!         

Skënderbeu ka marrë kryesimin pas javës së 4-t të kampionatit, teksa ka mundur Flamurtarin me rezultatin 2-0. Në sfidën e luajtur në Vlorë këtë mbrëmje, skuadra korçare ka dominuar pothuajse gjithë takimin, ndryshe nga sa pritej.  Nxënësi kundër mësuesit, kundërshtarët e përjet

Armand Duka: Sulmi ndaj Panuccit, i orkestruar!
  • 2018-09-17

Armand Duka: Sulmi ndaj Panuccit, i orkestruar!

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, i ftuar në Zona Gol, iu përgjigj pyetjeve të shumta të panelit rreth situatës së fundit të krijuar në Kombëtare. Duka e konsideron të orkestruar sulmin ndaj trajnerit Panucci. Supersport: Sa i kënaqur mbetët, dy ndeshje 3 pikë Armand Duka: Do të is

No Pic available
  • 2018-09-11

Panucci i dorëzuar: Këto janë limitet tona në mbrojtje

Nervoz dhe pa përgjigjet e duhura për të shpjeguar paraqitjen e dobët në Hampden Park. Christian Panucci e thotë troç, këtë janë limitet e Shqipërisë së tij. Ishte një ndeshje e përgatitur keq, sepse diferencat nuk ishin kaq të mëdha në letër për të humbur kaq thjeshtë? Nuk me

Kombëtarja, Panucci: Në Skoci për 3 pikë, ja pse e thirra Kaçen!
  • 2018-09-10

Kombëtarja, Panucci: Në Skoci për 3 pikë, ja pse e thirra Kaçen!

Dy ndeshje në tre ditë është sfilitëse, por për trajnerin e kombëtares Cristian Panucci fitorja është detyrim për kuqezinjtë në sfidën e nesërme përballë Skocisë në Nations League. Në intervistën një ditë para takimit, Panucci është shprehur se Shqipëria synon tre pikët, nd

Kuqezinjtë stërviten në Skoci, Panucci përqendrohet te Xhaka (Video)
  • 2018-09-10

Kuqezinjtë stërviten në Skoci, Panucci përqendrohet te Xhaka (Video)

Në stadiumin më të zhurmshëm në planet, Hamden Park të Glasgout, Shqipëria e Cristian Panuccit do të luajë sot në mbrëmje një sfidë jetë a vdekje me Skocinë, në ndeshjen e dytë të Ligës së Kombeve. Kuqezinjtë kërkojnë të marrin frenat e grupit pasi mposhtë 1-0 Izraelin në E

Panucci: Në Skoci për 3 pikë, ja pse e thirra Kaçen
  • 2018-09-09

Panucci: Në Skoci për 3 pikë, ja pse e thirra Kaçen

Dy ndeshje në tre ditë është sfilitëse, por për trajnerin e kombëtares Cristian Panucci fitorja është detyrim për kuqezinjtë në sfidën e nesërme përballë Skocisë në Nations League. Në intervistën një ditë para takimit, Panucci është shprehur se Shqipëria synon tre pikët, nd

No Pic available
  • 2018-09-07

Të qëndrosh në formë është e lehtë, mjafton një shëtitje

Ecja është aktiviteti më i thjeshtë fizik i imagjinueshëm, por është një ilaç i vërtetë për të gjithë. Është aktiviteti që ka raportin më të mirë të angazhimit dhe përfitimit, është i përshtatshëm për të gjithë dhe nuk kushton asgjë. Megjithatë, ecja është rruga pë