Rezultate te kerkimit per termin: +Loja

Meta: total 1000 / total_found 9610 / time 0.004 / keyword[0] loja / docs[0] 9610 / hits[0] 11677 /
Gafa e Neymar: Zbuloi pajisjen sekrete të Barcelonës
  • 2016-03-03

Gafa e Neymar: Zbuloi pajisjen sekrete të Barcelonës

Pas ndeshjes me Sevijen, ku mori disa goditje në shpatull, Nejmar publikoi një foto në profilin e tij në rrjetet sociale, duke qetësuar të gjithë tifozët, të cilët ishin të shqetësuar për gjendjen e tij. Aksidentalisht, braziliani zbuloi një nga sekretet e katalanasve, që përdoret n

Derbi i shqiptareve fiton Rijeka
  • 2016-03-03

Derbi i shqiptareve fiton Rijeka

brbrGola kuqezi ne javen e 25 te kampionatit kroat te futbollit Ne nje derbi shqiptaresh Rijeka mundi 2-1 RNK Split ne fushen e ketyre te fundit duke mbajtur te njejtin ritem me kryesuesit e dinamos se Zagrebit ne renditjen e pergjithshme Heroi i miqve ishte Bekim Balaj qe i dha tre piket e cmuara

Loja cinike me refugjatët
  • 2016-03-02

Loja cinike me refugjatët

Në kufirin mes Maqedonisë dhe Greqisë po mbretëron një gjendje shumë e rëndë e refugjatëve. Njerëzit po poshtërohen në mënyrën më të vrazhdtë. Politika cinike duhet të ndërpritet menjëherë, shkruan Bernd Riegert. BE ka dalë gjithmonë më i fortë nga krizat. BE ka gjetur z

Erion Veliaj, makthi i bizneseve: Poshtë tavolinës fshihen taksa stratosferike
  • 2016-03-02

Erion Veliaj, makthi i bizneseve: Poshtë tavolinës fshihen taksa stratosferike

Loja e pështirë e kreut të baskisë, për të përçarë përfaqësinë e bizneseve s'ka patur sukses, prandaj një valë e re protestash pritet të shpërthejë në ditët në vijim. Taksat e larta të Bashkisë së Tiranës kanë nxjerrë në protestë bizneset. Kërkesa e tyre për u

No Pic available
  • 2016-03-01

10 mësime të mëdha që mësojmë nga fëmijët e vegjël

Keni parë ndonjëherë një fëmijë krejtësisht të pushtuar nga një projekt? Ata kanë një aftësi të pazakontë të bëhen seriozë për atë që po bëjnë pa e marrë atë shumë seriozisht. Edhe ju mund të bëni të njëjtën gjë me jetën tuaj. Mund ta jetoni çdo ditë më shumë të

No Pic available
  • 2016-02-29

Bllokohet një gomone në Vlorë, do të trafikonte drogë në Itali

Policia gjen të braktisur mjetin lundrues shtatë metra, që do të përdorej nga trafikantët Mëngjesin e djeshëm, një gomone e braktisur është gjendur në brigjet e qytetit të Vlorës. Nga policia mësohet se gomonia rreth shtatë metra e lartë dyshohet se do të transportonte drogë drejt

Tritan Shehu: PD-ja të marrë masa për deputetët që spiunojnë debatet
  • 2016-02-28

Tritan Shehu: PD-ja të marrë masa për deputetët që spiunojnë debatet

Ish-kryetari i Partisë Demokratike dhe njëkohë- sisht kreu i Departamentit të Shëndetësisë në PD, Tritan Shehu, e sheh si shqetësues transmetimin në media të debateve në mbledhjet e Grupit Parlamentar. Tritan Shehu Në një intervistë për "Panoramën", Shehu sqaron se do të ishte mir