Rezultate te kerkimit per termin: +Loja

Meta: total 1000 / total_found 9610 / time 0.004 / keyword[0] loja / docs[0] 9610 / hits[0] 11677 /
Telekom Albania dhe Bayern München, surpriza për të gjithë sportdashësit
  • 2016-02-21

Telekom Albania dhe Bayern München, surpriza për të gjithë sportdashësit

Të gjithë sportdashësit dhe veçanërisht tifozët e skuadrës gjermane Bayern München do të kenë mundësi të ndjekin LIVE ndeshje të këtij ekipi në "Champions League" dhe "Bundesliga". Si pjesë e Deutsche Telekom që është mbështetësi kryesor i Bayern, Telekom Albania u jep pajtim

Shumica paralajmëron Nishanin: Nëse bën lojë politike mund të shkarkohet
  • 2016-02-20

Shumica paralajmëron Nishanin: Nëse bën lojë politike mund të shkarkohet

Më duket si loja e një fëmije në fakt, që përpara se ti thonë apo ti lexojnë instruksionin e një lodre, vendos ta provojë njëherë çfarë mund të ndodhë nëse e bën kështu. Asgjë nuk do ndodhi. Kandidaturat do marrin pëlqimin në Kuvendin e Shqipërisë, sipas propozimit që ka bë

No Pic available
  • 2016-02-20

Mazhoranca paralajmëron Nishanin: Nëse bën lojë politike mund të shkarkohet

Më duket si loja e një fëmije në fakt, që parpara se ti thonë apo ti lexojnë instruksionin e një lodre, vendos ta provojë njëherë çfarë mund të ndodhë nëse e bën kështu. Asgjë nuk do ndodhi. Kandidaturat do marrin pëlqimin në Kuvendin e Shqipërisë, sipas propozimit që ka bër

No Pic available
  • 2016-02-20

Lamtumirë Umberto Eco, portreti i një kolosi të kulturës botërore

Bota humbet një nga shkrimtarët dhe filozofët më të rëndësishëm bashkëkohorë. Umberto Eco, i njohur për lexuesin ndërkombëtar me romanin Emri i trëndafilit, është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare. Umberto Eco ishte një nga filozofët, kritikët letrarë dhe novelistët më t

Telekom Albania dhe Bayern Mnchen surpriza per te gjithe sportdashesit
  • 2016-02-20

Telekom Albania dhe Bayern Mnchen surpriza per te gjithe sportdashesit

Te gjithe sportdashesit dhe vecanerisht tifozet e skuadres gjermane Bayern Mnchen do te kene mundesi te ndjekin Live ndeshje te ketij ekipi ne Champions League dhe Bundesliga Si pjese e Deutsche Telekom qe eshte mbeshtetesi kryesor i Bayern Telekom Albania u jep pajtimtareve mundesine e arte per te

No Pic available
  • 2016-02-20

Loja e re e Telekom Albania, fituesit do ndjekin ndeshjen e Bayern Munich

Telekom Albania sjell për sportdashësit shqiptarë mundësinë e artë për të ndjekur në Allianz Arena supersfidën Bayern München-Juventus, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kampionevë Në @Telekom Community Store është prezantuar për herë të parë mekanizmi i lojës promocionale që nis

Letër e hapur profesor Rexhep Qoses
  • 2016-02-20

Letër e hapur profesor Rexhep Qoses

Nga Moikom Zeqo I nderuar Rexhep, Ju përshëndes dhe ju përqafoj. Mos u tut bacë! Goditja gurin e çau, drurin e thau, por njeriu e mban! Shpifja e vetëkënaqur është bërë një kimerë publike. Ajo zgjat kthetrat, ulërin triumfuese, zotëron dhunshëm skenën shqiptare, helmon vetëdijen t