Rezultate te kerkimit per termin: +Loja

Meta: total 1000 / total_found 9610 / time 0.004 / keyword[0] loja / docs[0] 9610 / hits[0] 11677 /
Hysaj, vlerësim fituesish edhe kur Napoli mundet
  • 2016-02-15

Hysaj, vlerësim fituesish edhe kur Napoli mundet

Mbrojtësi shqiptar merr elozhe për lojën ndaj Juventusit Ermal Kuka Humbja e Napolit përballë Juventusit nuk e ka zbehur aspak paraqitjen e jashtëzakonshme të Elseid Hysajt në takimin e së shtunës në darkë mes dy skuadrave që duelojnë për titullin kampion në Serinë A. Edhe pse napol

Puna dhe aftësia, apo ena boshe (koha fizike)?
  • 2016-02-15

Puna dhe aftësia, apo ena boshe (koha fizike)?

ALEKSANDËR KOCANI Fjala është për një dualitet filozofish që kanë konkurruar këta 25 vjet tranzicioni shqiptar ("tejet demokratik", siç do të mund të shprehej publicisti i njohur Edmond Tupja) në drejtim të vlerësimit normativ të veprimtarisë së individëve të fushës së punës m

Fiorentina permbys shifrat ndaj Inter
  • 2016-02-15

Fiorentina permbys shifrat ndaj Inter

brbrFiorentina permbys shifrat ndaj Interbrbr brbrFiorentina rimori vendin e trete ne renditjen e pergjithshme te Serise A teksa mundi Inter ne ndeshjen me re te rendesishme te javes se 25-te Ne Artemio Franki te zotet e shtepise fituan me rezultatin 2-1 fale nje goli vetem ne fund te takimit te she

Arbër Ismajli: Të zhveshët nga loja e dreqit Rexhep Kadriu, o me ne, o me ata?
  • 2016-02-15

Arbër Ismajli: Të zhveshët nga loja e dreqit Rexhep Kadriu, o me ne, o me ata?

 Janë dy figura të rëndësishme në LDK që po e kundërshtojnë fuqishëm koalicionin LDK – AAK. Pas Arben Mehmetit edhe Arbër Ismajli është kategorik që koalicioni me AAK të prishet sepse kështu e dëmton tej mase

Vidhnin makina ne kryeqytet shkaterrohet grupi kriminal FOTO
  • 2016-02-14

Vidhnin makina ne kryeqytet shkaterrohet grupi kriminal FOTO

Nje 21-vjecar eshte shpallur ne kerkim nga policia e Tiranes per vjedhje te automjeteve Operacioni i koduar Loja e fundit ka zbuluar se 21-vjecarin me inicialet SHD lindur ne Kukes dhe banues Durres akuzohet per vjedhjen e disa automjetevebr br Gjithcka nisi pas arrestimit te 21-vjecarit Musa Xhau

Napoli i Hysajt KO, Juventusi merr komandën e Serisë A
  • 2016-02-14

Napoli i Hysajt KO, Juventusi merr komandën e Serisë A

Hysaj në dyluftim me Pogbanë në ndeshjen Juventus-Napoli, 1-0 Seria A ka një kryesuese të re: Juventusin. Në ndeshjen për titull në Juvenus Stadium, bardhezinjtë kanë fituar 1-0 kundër Napolit me një gol të Zazas në minutën e 88-të, duke arritur fitoren e 15-të radhazi në kampionat

Skënderbeu arratiset, Partizani barazon mes tensionit
  • 2016-02-14

Skënderbeu arratiset, Partizani barazon mes tensionit

SKËNDERBEU Plus 4 nga Partizani? Ne do ta llogarisim sikur Partizani do ti fitojë të gjitha ndeshjet. Vetëm në këtë mënyrë do të jemi të motivuar që të qëndrojmë në krye të renditjes, tha trajneri Josa. TIRANA Jam i kënaqur dhe me lojtarët e rinj të afruar ku do të veçoja Peçi