Rezultate te kerkimit per termin: +Loja

Meta: total 1000 / total_found 9610 / time 0.004 / keyword[0] loja / docs[0] 9610 / hits[0] 11677 /
Tiranë, zbulohet grupi që grabiste makina, një arrestohet, dy të tjerë në kërkim
  • 2016-02-13

Tiranë, zbulohet grupi që grabiste makina, një arrestohet, dy të tjerë në kërkim

Policia e Tiranës ka zbuluar një grup kriminal të cilët vidhnin automjete. Sipas policisë janë 3 persona, ku një prej tyre u arrestua një ditë më parë, një tjetër u shpall në kërkim një tjetër, ndërsa për personin e tretë po punohet për identifikim. Sipas policisë është bër

Loja e fundit, identifikohen edhe dy persona që vidhnin makina në Tiranë
  • 2016-02-13

Loja e fundit, identifikohen edhe dy persona që vidhnin makina në Tiranë

Finalizohet në Tiranë operacioni “Loja e fundit”, ku është dokumentuar me prova ligjore veprimtaria kriminale e një grupi në fushën e vjedhjeve të automjeteve. Lidhur me ngjarjen e datës 12 shkurt 2016, ku u bë i mundur që pas një ndjekje prej 30 minutash nga forcat policore

Fitore për Real Madridin, kalon në vendin e dytë (Video)
  • 2016-02-13

Fitore për Real Madridin, kalon në vendin e dytë (Video)

Real Madridi ka arritur të shënoj një fitore të rëndësishme përball Ath,Bilbaos me rezultat 4 me 2, në Santiago Bernabeu. Në pjesën e parë u shënuan katër gola, ku për madrilenët shënuan, Ronaldo, Rodriguez dhe Kroos, ku

Pazari i verës, Ryad Mahrez drejt Barcelonës
  • 2016-02-12

Pazari i verës, Ryad Mahrez drejt Barcelonës

Ylli algjerian i Leicester Cityt, Ryad Mahrez mund të përfundoi te Barcelona. Njëri nga lojtarët më të mirë në Premierligë thuhet se është synim i Barcelonës pasi loja e tij i përshtatet skuadrës katalonase. Fantazisti algjerian &

Foto+Video: Zinxhirë, dërrasa, gurë, mjetet e sherrit në Qemal Stafa
  • 2016-02-12

Foto+Video: Zinxhirë, dërrasa, gurë, mjetet e sherrit në Qemal Stafa

Të hyje dje në sta diumin "Qemal Stafa", ku do të luhej derbi mes Partizanit dhe Tiranës për 19-vjeçarët, i vlefshëm për finalen e Kupës së Shqipërisë, ishte mjaft e thjeshtë. SherriMadje, edhe në pistën e stadiumit mund të qëndroje pa problem, pasi në mënyrë absurde mungonte p

Lufta në kohën e dashurisë sërish në skenën e TKK-së
  • 2016-02-11

Lufta në kohën e dashurisë sërish në skenën e TKK-së

Shfaqja e Qendrës Multimedia, "Lufta në kohën e dashurisë", me regji të Blerta Nezirajt do të shfaqet sërish në Teatrin Kombëtar të Kosovës, më 12 shkurt me fillim nga ora 20:00. Në shfaqjen "Lufta në kohën e dashurisë" katër gra të çuditshme të Kosovës rrëfejnë intimitetet,

Koreja e Veriut leshon nje satelit mbi stadiumin ku u luajt Super Bowl 50
  • 2016-02-10

Koreja e Veriut leshon nje satelit mbi stadiumin ku u luajt Super Bowl 50

0 brbr SSSAbrASS brbrKoreja e Veriut ka derguar nje satelit ne orbite te shtunen i cili kaloi mbi stadiumin Levi ne vendin ku u mbajt Super Bowl 50brbr brbrSateliti ka fluturuar mbi stadium vetem nje ore pasi loja kishte perfunduar dhe ende nuk eshte e qarte nese trajektorja e tij ishte e qellimsh