Rezultate te kerkimit per termin: +Loja

Meta: total 1000 / total_found 9610 / time 0.004 / keyword[0] loja / docs[0] 9610 / hits[0] 11677 /
Zheji: Oligarkia e Re shqiptare po prodhon destabilizim
  • 2016-02-03

Zheji: Oligarkia e Re shqiptare po prodhon destabilizim

Analisti Artur Zheji, në një shkrim tek Mapo, i rikthehet debatit për tensione brenda mazhorancës, që mund të provokojnë zgjedhje të parakohshme. "Loja politike në Shqipëri është bërë shumë e komplikuar. Dhe shumë e djallëzuar njëkohësisht. Pasi në mes apo përfund saj, luan nj

No Pic available
  • 2016-02-03

Zheji: Pas sulmeve kundër Metës fshihet Oligarkia e Re shqiptare

Artur Zheji, në një shkrim tek Mapo, i rikthehet debatit për tensione brenda mazhorancës, që mund të provokojnë zgjedhje të parakohshme. Zheji në vë në dukje se të gjitha akuzat e muajve të fundit ndaj Ilir Metës, kanë qenë presion dhe shantazh ndaj këtij të fundit. Zheji shkruan s

No Pic available
  • 2016-02-03

Basha: Rama ti përgjigjet ftesës timë, Byroja e Hetimit nesër të futet në rend dite

Kreu i opozitës Lulzim Basha u ndal sot në disa çështje kryesore, si  reforma në drejtësi, Byroja e Hetimit apo edhe problemet në shëndetësi. Në mbledhjen e grupit të PD, Basha i kërkoi Ramës që ti përgjigjet ftesës publike për tu ulur bashkë dhe për të miratuar reformën në dr

Artur Zheji: Meta, nën presion dhe shantazh të hapur. Në këtë mes luhet para e madhe
  • 2016-02-03

Artur Zheji: Meta, nën presion dhe shantazh të hapur. Në këtë mes luhet para e madhe

Artur Zheji shkruan sot se gjithë akuzat e muajve të fundit ndaj Ilir Metës, kanë qenë presion dhe shantazh ndaj këtij të fundit. Por, sipas Zhejit, tashmë gjithçka është qartësuar pas letrës Clifford Chance. Zheji shkruan se pas sulmit ndaj Metës, fshihen shumë gjëra. Insinuatat

Basha: Byroja Kombëtare e Hetimeve, të miratohet të enjten në Kuvend
  • 2016-02-03

Basha: Byroja Kombëtare e Hetimeve, të miratohet të enjten në Kuvend

Në mbledhjen e grupit parlamentar të Partisë Demokratike, kreu i opozitës Lulzim Basha e ka nisur diskutimin me reformën në drejtësi, për të cilën tha se kryeministri Rama i trembet miratimit të saj, për shkak se - siç tha, - askush nuk ka më shumë nevojë gjatë ditëve të sotme p

Basha: Prokuroria të nisë hetimet për veprat korruptive të Edi Ramës dhe skutës së tij
  • 2016-02-03

Basha: Prokuroria të nisë hetimet për veprat korruptive të Edi Ramës dhe skutës së tij

Kreu i Opozitës: "Sot, Rama të votojë Byronë e Hetimit - t'i hapë rrugë reformës në drejtësi. Loja me ekspertë mbaroi, të ulemi pa humbur kohë dhe të kryejmë një tjetër proces të lavdërueshëm me reformën në drejtësi, si procesi i dekriminalizimit" Kreu i Partisë Demokr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama