Rezultate te kerkimit per termin: +Loja

Meta: total 1000 / total_found 9610 / time 0.005 / keyword[0] loja / docs[0] 9610 / hits[0] 11677 /
Nëse ai ju pëlqen, e zbulojnë gjestet tuaja (FOTO)
  • 2019-01-31

Nëse ai ju pëlqen, e zbulojnë gjestet tuaja (FOTO)

Gratë janë më të mira se meshkujt në artin e joshjes dhe gjuha e tyre e trupit është shumë më e artikuluar Ka gjeste që, përtej qëllimeve tona, e bëjnë një burrë të kuptojë se ne jemi të interesuar për të Loja e joshjes është delikate dhe jo gjithmonë shprehet me fjalë. Në

Evazioni fiskal, Rama mesazh biznesit: Mos luani me taksat se ju gjen belaja!
  • 2019-01-17

Evazioni fiskal, Rama mesazh biznesit: Mos luani me taksat se ju gjen belaja!

Zbulimi i një skeme mashtrimi me TVSH-në, ku dyshohet të jenë përfshirë dhjetëra biznesmenë të njohur në vend, e që ka çuar në lëshimin e urdhërndalime për 25 persona nga Prokuroria e Tiranës, ka sjellë reagimin e kryeministrit Edi Rama. Pasi përgëzon nismën e qeverisë së tij

Si ra DEA amerikane në gjurmët e Eskobarit të Ballkanit
  • 2019-01-17

Si ra DEA amerikane në gjurmët e Eskobarit të Ballkanit

Historia e Klement Balilit me akuzat për trafik ndërkombëtar droge me gjykatat shqiptare, sapo ka nisur. Eskobari i Ballkanit është njohur sot me masën e sigurisë, ku është lënë në arrest me burg nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Por avokati i tij, Dhori Sollaku, ka mohuar çdo akuzë, d

KOSOVA NË KUTINË E SCHROEDINGER-IT
  • 2019-01-16

KOSOVA NË KUTINË E SCHROEDINGER-IT

Nga: Fadil LEPAJA Prej Brukseli nuk po vjen haberi. As prej Berlini. As prej Vashingtoni. Gjithçka është ndalur. Byrokracia kontinentale, kjo aktuale, po mbetet pa mandat, dhe pranvera nuk i zen, sepse do të ketë zgjedhje tjera. Në ndërkohë ne do të rrimë urtë e but, në kuti. Izolimit ng

Frikë nga pushtimi rus! Estonia, shtylla e spiunëve të Putinit
  • 2019-01-14

Frikë nga pushtimi rus! Estonia, shtylla e spiunëve të Putinit

Në vendin Balltik, kanë frikë mos përfundojnë si Krimeja. Qeveria do të zbatojë një task force për të luftuar lajmet e rreme Për Rusinë kishim të drejtë. Nga dhomat e Parlamentit (Riigikogu) deri në rrugë, është kjo një nga shqetësimet që të përsëritin në Estoni, vendi i vog

Rrëfimi i gjimnazistes: Ja si i kam shpëtuar abuzimit online
  • 2019-01-09

Rrëfimi i gjimnazistes: Ja si i kam shpëtuar abuzimit online

Në ditët e sotme, interneti po përdoret gjerësisht për rekrutimin e të miturve në lojëra të rrezikshme që shpesh kanë çuar në zhdukjen e fëmijëve apo në shkaktimin e vetëvrasjeve. Rasti më i përfolur, është loja e Balenës Blu, ku në Shqipëri ka patur vetëm disa raste lëndim

Real Madrid drejt shpërbërjes, Modric më pranë Interit!
  • 2019-01-07

Real Madrid drejt shpërbërjes, Modric më pranë Interit!

Largimi i Cristiano Ronaldos mesa duket ishte vetëm lëvizja e parë nga një mbretëri që mund të shpërbëhet. Është një fenomen që të paktën deri më tani Reali i Madridit ia ka dalë ta frenojë, por që ende nuk dihet dhe përsa kohë do të mund të rezistojë. Në fakt hemoragjia e L