Rezultate te kerkimit per termin: +Loja

Meta: total 1000 / total_found 9610 / time 0.004 / keyword[0] loja / docs[0] 9610 / hits[0] 11677 /
No Pic available
  • 2018-11-15

Nga mjetet kozmetike te kufjet, 9 objekte që mund tju çojnë në dhomën e urgjencës

Nëse nuk janë në gjendje të përsosur ose përdoren në mënyrë të parregullt, sendet shtëpiake mund të bëhen të rrezikshme. Lodrat Loja është e bukur derisa dikush të lëndohet dhe me disa lodra, veçanërisht ato që vijnë me bateri të vogla, rreziku është shumë i lartë: nëse b

No Pic available
  • 2018-11-15

Nga mjetet kozmetike te kufjet, 9 objekte që mund tiu sëmurin

Nëse nuk janë në gjendje të përsosur ose përdoren në mënyrë të parregullt, sendet shtëpiake mund të bëhen të rrezikshme. Lodrat Loja është e bukur derisa dikush të lëndohet dhe me disa lodra, veçanërisht ato që vijnë me bateri të vogla, rreziku është shumë i lartë: nëse b

Juventusi nuk njeh rivalë, mposht Milanin në San Siro (Video)
  • 2018-11-12

Juventusi nuk njeh rivalë, mposht Milanin në San Siro (Video)

Juventusi i është përgjigjur Napolit dhe ka kaluar pengesën San Siro, ku ka mundur 2-0 një Milan të shpërqendruar, por asnjëherë të dorëzuar deri në fund. Është Mario Mandzukiç ai që ka zhbllokuar ndeshjen, me një goditje me kokë në minutën e 18-të, që i hap rrugë suksesit bar

Gola dhe spektakël në Boca-River, barazimi lë hapur gjithçka (Video)
  • 2018-11-12

Gola dhe spektakël në Boca-River, barazimi lë hapur gjithçka (Video)

Ka përfunduar në barazm 2-2 sfida e parë për Kupën Libertadores mes Boca Juniors dhe River Plate, duke lënë gjithçka të hapur për ndeshjen e kthimit në Monumental që do të zhvillohet më 24 nëntor. Ashtu siç pritej, ndeshja ishte fantastike nga minuta e parë e deri tek e fundit. Loja

No Pic available
  • 2018-11-07

Meta kalon në heshtje ligjet. Prej 2 gushtit, asnjë dekretim të ligjeve të mazhorancës

Përplasja Presidencë-Kryeministri nuk u reflektua në Kuvend. Përfaqësuesit e kreut të shtetit u shprehën të kënaqur me fondin e përcaktuar për Presidencën në buxhetin e vitit 2019. Institucioni i Presidentit të Republikës nuk ka asnjë kërkesë shtesë sa i përket buxhetit të viti

Erosi, zbuloni pse shumë çifte nuk kanë më intimitet
  • 2018-11-06

Erosi, zbuloni pse shumë çifte nuk kanë më intimitet

Vështirë ta pranosh këtë, por ndodh më shpesh sesa mund ta besoni. Ja çfarë duhet të dini për mungesën e marrëdhënieve në martesë  Në jetën në çift, dëshira dhe intimiteti janë themelore dhe pa të cilat nuk mund dhe nuk duhet të bëjmë.  Është fakt, megjithatë, që në ma

Milani feston sërish në frymën e fundit!
  • 2018-11-05

Milani feston sërish në frymën e fundit!

Fitore në frymën e fundit për Milanin sërish nën shenjën e kapitenit Alessio Romagnoli. Në një transfertë shumë të vështirë si ajo e Udineses, Milani mori një fitore të vuajtur me rezultatin 1-0 në një ndeshje që zgjati 100 minuta. Goli që vendosi fatet e sfidës u realizua në mi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama