Rezultate te kerkimit per termin: +Loja

Meta: total 1000 / total_found 9610 / time 0.004 / keyword[0] loja / docs[0] 9610 / hits[0] 11677 /
Panuçi: Na zuri gjumi te goli i parë, por nuk jam i dorëzuar!
  • 2018-10-15

Panuçi: Na zuri gjumi te goli i parë, por nuk jam i dorëzuar!

Humbja me Izraelin 2-0, zyrtarizon dështimin e Shqipërisë në Nation league, por ndërkohë, trajneri i kuqezinjve, Kristian Panuçi, nuk pranon me zë të lartë dorëzimin. Trajneri italian, preferoi të ndalet tek loja e shkëlqyer e kuqezinjve, teksa ka komentuar edhe dy golat e pësuar. Jam

Italia zgjohet në fund, fiton 1-0 ndaj Polonisë (Video)
  • 2018-10-15

Italia zgjohet në fund, fiton 1-0 ndaj Polonisë (Video)

Italia ka fituar në sekondat e fundit të ndeshjes ndaj Polonisë, me golin e shënuar nga Biraghi i Fiorentinës. “Azzurrwt” kanw marrë një fitore më se të merituar 1-0 ndaj polakëve, megjithëse rezultati duhet të kishte qenë shumë më i thellë duke parë rastet e shumta ër

Izraeli cinik, fundos Shqipërinë në fund të grupit (Video)
  • 2018-10-15

Izraeli cinik, fundos Shqipërinë në fund të grupit (Video)

Kombëtarja shqiptare ka humbur 2-0 në Izrael në një ndeshje ku meritonte një rezultat tjetër. Në stadiumin e Beer Shevas, vendësit janë treguar cinikë dhe në thuajse 2-3 raste gjatë gjithë ndeshjes, kanë shënuar dy herë në portën e Thomas Strakohës Ndeshja është zhbllokuar nga H

Çelin tulipanët, Holanda leksion futbolli Gjermanisë
  • 2018-10-14

Çelin tulipanët, Holanda leksion futbolli Gjermanisë

Më në fund çelin edhe tulipanët. Në Johan Cruyiff Arena të Amsterdamit Holanda i dha një leksion futbolli Gjermanisë, duke iu imponuar formacionit të Joakim Low në lojë dhe rezultat. 3-0 përfundoi kjo sfidë në favor të skuadrës së Ronald Koeman, që ngjalli shpresën e ringritjes p

E ardhmja Mourinhos, në dorë të Sarrit dhe Allegrit
  • 2018-10-08

E ardhmja Mourinhos, në dorë të Sarrit dhe Allegrit

Pavarësisht fitores me përmbysje kundër Newcastle të armikut Rafa Benitez, Jose Mourinho nuk është ende i sigurt në krye të Manchester United. Publiku i Old Trafford tregoi se është në krah të portugezit, duke e thirrur emrin e tij në kor në disa momente, por loja e shprehur gjatë 70

Milanin e nderon Higuain, Lazios i mjafton Immobile (Video)
  • 2018-10-07

Milanin e nderon Higuain, Lazios i mjafton Immobile (Video)

Fitore bindëse e Milanit në San Siro ndaj Chievos. Kuqezinjtë triumfuam 3-1 me ekipin veronez, por përtej rezultatit trajnerin Gattuso e ngroh loja e futbollistëve të tij. Shkëlqyen në këtë përballje me paraqitjet e tyre Higuain dhe Suso, me argjentinasin që realizoi dygolësh në minuta

Foto Strakosha: Ju tregoj Tomin, portierin e Lacios!
  • 2018-10-01

Foto Strakosha: Ju tregoj Tomin, portierin e Lacios!

Bëmë baba të të ngjaj, thotë një shprehje e urtë popullore por ka nga ato raste kur djali bëhet edhe më i mirë se babai dhe një nga këto raste është ai i Thomas Strakoshës, për të cilin tashmë mund të thuhet pa frikë se ja ka kaluar babait të tij Foto. I ftuar në emisionin Zona