Rezultate te kerkimit per termin: +Loja

Meta: total 1000 / total_found 9610 / time 0.005 / keyword[0] loja / docs[0] 9610 / hits[0] 11677 /
Barcelona bën harakiri, Legnanes e përmbys në 68 sekonda (Video)
  • 2018-09-27

Barcelona bën harakiri, Legnanes e përmbys në 68 sekonda (Video)

Barcelona ka harruar të fitojë në La Liga. Pas barazimit me Girona-n, të besuarit e Valverde-s kanë pësuar disfatën e parë të sezonit ndaj vendit të fundit Legane-s, që ka fituar 2-1 falë një gafe trashanike të Pique. Ndeshja e 700-të e Messi-t do të mbahet mend si triumfi historik i

LOJA ME PARIME, MË E RREZIKSHME SE LOJA ME KUFIJ
  • 2018-09-27

LOJA ME PARIME, MË E RREZIKSHME SE LOJA ME KUFIJ

Fadil Lepaja Fadil LEPAJA Deklaratat e presidentit të Kosovës për korrigjimin e kufijve, edhe pse me të drejtë kanë ngjallur shqetësim te qytetarët dhe disa subjekte politike, megjithatë janë lojë fëmijësh përpara projektit serioz, jashtë evropian për të rrënuar parimin bazë mbi t

Barça-Real, dueli në distancë, Juve e Napoli për fitoret e radhës
  • 2018-09-26

Barça-Real, dueli në distancë, Juve e Napoli për fitoret e radhës

Mesjava në La Liga pritet të dhurojë një spektakël të vërtetë. E ku ka më mirë se loja e mrekullueshme që ofrojnë Reali i Madridit e Barcelona. Blaugranat vijnë pas barazimit zhgënjyes në shtëpi me Gironën 2-2, ku luajtën për 55 minuta me 10 lojtarë, pas daljes me karton të kuq

Kastrioti dhe Laçi ndajnë nga 1 pikë mes tensionit
  • 2018-09-23

Kastrioti dhe Laçi ndajnë nga 1 pikë mes tensionit

Kastrioti dhe Laçi ndanë nga një pikë në një sfidë të tensionuar të zhvilluar në Redui Maloku të Fushë Krujës, kur kryesori nxori dy kartonë të kuq, një për çdo skuadër për shkak të lojës së ashpër. Krutanët ishin shumë pranë fitores deri në minutën e fundit të kohës s

Tirana flirton me fitoren, Otto John i prish në fund festën
  • 2018-09-22

Tirana flirton me fitoren, Otto John i prish në fund festën

Fund drithërues në sfidën e Korçës mes Skënderbeut dhe Tiranës, ke deri 3 minuta para skadimit të kohës së rregullt bardheblutë e kryeqytetit ishin pranë një fitoreje të madhe, por që iu mohua nga Otto John, i cili kishte më pak se 10 minuta në fushë. Skuadra e Ze Marias bëri gji

Jepet vendimi, ja sa javë është pezulluar Douglas Costa
  • 2018-09-18

Jepet vendimi, ja sa javë është pezulluar Douglas Costa

Sulmuesi i Juventus Douglas Costa është pezulluar me katër ndeshje nga Serie A për bërrylin dhe pështymën ndaj Federico Di Francesco. Braziliani ka dalë nga loja me karton të kuq gjatë fitores 2-1 ndaj Sassuolo-s në Allianz Stadium. Ai është kapur nga kamerat duke pështyrë Di Francesc

Armand Duka: Sulmi ndaj Panuccit, i orkestruar, ja çfarë ka biseduar me Agollin
  • 2018-09-17

Armand Duka: Sulmi ndaj Panuccit, i orkestruar, ja çfarë ka biseduar me Agollin

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, i ftuar në Zona Gol, iu përgjigj pyetjeve të shumta të panelit rreth situatës së fundit të krijuar në Kombëtare. Duka e konsideron të orkestruar sulmin ndaj trajnerit Panucci. Supersport: Sa i kënaqur mbetët, dy ndeshje 3 pikë Armand Duka: Do të is