Rezultate te kerkimit per termin: +Londr

Total: 2313
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.517Z

Lajmi i fundit: Mbyllet hapësira ajrore e Londrës

Hapsira ajrore e Londrës ëshë mbyllur dhe të gjitha fluturimet janë anuluar shkak i një problemi kompjuterik E gjithë hapësira e Londrës do të mbyllet në ora 7 pasdite sot.AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Duke akorduar se e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.754Z

Keniania Jeptoo fiton maratonën e Londrës

LONDËR - Keniania Priscah Jeptoo fitoi sot maratonën e Londrës me kohën 2 orë 20 minuta e 23 sekonda. Tridhjetë sekonda heshtje dhe shirita të zinj në krahë kishin sot në Londër pjesëmarrësit e maratonës që u zhvillua në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.517Z

Pas disa orë të mbylljes, lirohet hapësira ajrore e Londrës

Pas disa orëve të bllokimit gjatë ditës së sotme, është liruar për fluturime, hapësira ajrore mbi qytetin e Londrës në Angli. Hapësira ajrore e Londrës ishte bllokuar për shkak të prishjes së një kompjuteri që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.711Z

Afrohen Lojërat Olimpike të Londrës

LONDER-Olimpiada e Londrës është më pak se njëqind ditë larg. Anembanë botës, shumë konkurrentëve u duhet ende të kualifikohen për të marrë pjesë në garat gjatë gjashtëmbëdhjetë ditëve të ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.323Z

Bleona, mes Londrës e Parisit

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti, ditëve të fundit ka qëndruar mes  Londrës e Parisit. Ajo kishte zgjedhur Britaninë e Madhe për një turne mediatik, ku mes tjerash ka realizuar një foto-sesion për "Flavour Magazine".Qereti ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.883Z

Arsenali "mbret" i Londrës

Dilema se kush është krenaria e Londrës, Chelsea, Arsenali apo Tottenhami mund të marr fund nëse shikohet se cila skuadër shet më shumë fanela. Arsenali prinë në diferencë të ndieshme në shitjen e fanelave para Chelseat dhe Tottenhami

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.277Z

Basha letër urimi kryebashkiakut të Londrës më rastin e rizgjedhjes së tij

TIRANË-Kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha i ka dërguar një letër urimi me rastin e rizgjedhjes në krye të Bashkisë së Londrës, Boris Johnson. Zyra e shtypit e Bashkisë bëri të ditur se në letrën dërgua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama