Rezultate te kerkimit per termin: +Londra

Total: 3239
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.496Z

Londra, Kyeqyteti europian I kokainës

Pas një seri testesh të kryera mbi ujrat e zeza në 42 qytete, ekspertët e Qëndrës së Monitorimit Europian të Drogës kanë dalë në përfundimin se Londra është qyteti europian më përdorimin më të madh të drogës, duke lënë pas kryeqytetin francez apo edhe Amsterdamin. Të dhënat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.154Z

Londra debon dy diplomate iraniane

Kryeministri i Britanise, Gordon Braun, njoftoi se Londra ka debuar dy diplomate iraniane si kunderpergjigje ndaj vendimit te Teheranit per te larguar dy diplomate britanike nga Irani. Braun u tha deputeteve se veprimi i Iranit ishte nje “hap i pajustifikueshem” dhe se akuzat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.050Z

Londra lëshon urdhër arrestin për Ilir Kumbaron

LONDRA- Londra lëshon urdhër arresti për ish agjentin e SHIK- ut Ilir Kumbaro. lajmi publikohet në britaniken Daily Mail, e cila shkruan se një gjykatë në londër lëshoi sot urdhër arrestin për Kumbaron. Ish-shefi i shërbimeve sekrete, akuzohet për zhdukjen e biznesmenit shqiptaro-maqedo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.311Z

Foto/ Nuk është Londra, por Belshi por pas rilindjes

Foto 1 nga 12 Kreu i qeverisë Edi Rama ka publikuar sot, projektin e ri urbanistik të qytetit të Belshit dhe liqenit të tij. Rama shkruan në profilin e tij të Facebook-ut se: "liqeni i vogël në zemër të bashkisë së re Belsh dhe mjedisi përreth tij, pas një rrënimi e braktisje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.551Z

Ekstradohet nga Londra i denuari per vrasje

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 18 shtator 2014 NOAal- Interpol Tirana ka ekstraduar nga Londra te shumekerkuarin Andi Bardhoshi i denuar me 18 vjet burg per vrasjebr br Nga Zyra Qendrore Kombetare Interpol Tirana mbremjen e djeshme u be ekstradimi nga Londra drejt vendit to

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.511Z

Pasuesi i Concorde: Nga Londra në Sidnej për katër orë

Share Të apasionuarit pas mjeteve të fluturimit mezi po presin që të bëhen publike planet për ndërtimin e një superavioni, që do mund të fluturojë nga Londra në Sidnej për katër orë. Me ndihmën e NASA-s, prodhuesit amerikanë do të zbulojnë prototipin që do pasojë avionin Conco

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.461Z

FOTO LAJM nga Londra: Nuk duam të jemi si Shqipëria!

Në Londër ka nisur fushata kundër deklaratës së Sekretarit britanik të Drejtësisë, i cili tha se Britania mund të marrë modelin Shqiptar nëse del nga BE. Mbështetësit e qëndrimit të Britanisë në BE kanë shpalosur Billborde me flamurin e Shqipërisë mbi Buckingham Palace ku shkr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama