Rezultate te kerkimit per termin: +Londra

Total: 3239
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.112Z

Chelsea e “vjelë” Atleticon, ia merr më të mirin

Arda Turan pritet të jetë futbollisti i tjetër që nga Atletico Madrid, kalon te Chelsea e Jose Mourinhos. Mediat angleze shkruajnë për një marrëveshje të arritur mes futbollistit dhe skuadrës nga Londra. Chelsea thuhet se do t’i paguaj 29 milio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.925Z

Mjetet e transportit publik me karikues te integruar per tablete e celulare

p styletext-align justifySipas mediave japoneze nje zone e transportit publik per autobuze ne zonen e Tokios ka prezantuar dhe aktualisht eshte duke testuar stacionet e karikimit te USB-ve per telefonat e udhetareve dhe tabletetbrbr p styletext-align justifySipas raporteve sherbimi eshte aktualisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.513Z

Millie, josh edhe kësaj here

Bukuroshja, Millie Mackintosh ka treguar edhe një herë se di të joshë shumë. Bukuroshja nga Londra, po kalon pushimet në Los Angelos, ndërsa me vete e ka marr edhe të dashurin, Steven Manderson.AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Ajo, k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.860Z

Majlinda në mesin e yjeve

Majlinda Kelmendi është futur në mesin e yjeve më të mëdha të sportit botëror, në një projekt të gjigantit medial në Angli BBC, për Lojërat Olimpike Londra 2012. Ky projekt do të fillojë në verë të këtij viti, ndërsa pritet të përfundohet për 2 vjet. Aty do të përfshihen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.506Z

Britania e hapur për përmirësimin e marrëdhënieve me Iranin

Ministri i Jashtëm i Britanisë ka deklaruar se vendi i tij është i hapur për marrëdhënie më të mira me Iranin, dhe do të shqyrtojë mundësinë për ri-hapjen e ambasadës së Britanisë në Teheran. William Hague dje u takua me Ministrin e Jashtëm iranian Mohammed Javid Zarif gjatë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.177Z

Britania Po planit 4-pikesh te Tadic

Britania e Madhe mbështet planin katërpikësh për Kosovën të propozuar nga presidenti serb Boris Tadic, por me disa kushte. Kushtet në fjalë janë që: Serbia të heqë barrikadat në veri të Kosovës, të zbatojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.315Z

ldquoFalklands shume shpejt toke argjentinaserdquo

Ishujt Falkland do të rikthehen nën kontrollin e Buenos Airesit brenda 20 viteve të ardhshme, vlerësoi ministri i Jashtëm argjentinas, Hector Timerman. Gjatë një vizite në Londër, ai pretendoi se “asnjë shtet i rruzullit” nuk e m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama