Rezultate te kerkimit per termin: +Londres

Total: 1370
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.302Z

Henri i demtuar, Drogba kercenon Barcelonen

Tierri Henri nuk do te jete ne sherbim te Barcelones, ne perballjen e radhes se "Champions", te merkuren, ndaj Celsit te Londres. Lojtari i Barcelones raportohet se eshte demtuar gjate ndeshjes se fundit te kampionatit, mes Realit te Madridit dhe si rrjedhoje do te mungoje ne takimin tjeter. Barca,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.036Z

Lulzim Basha nderohet me titullin e nderit Qytetar i Lirë i Londrës !!!

Bashkia e Tiranës bën me dije me anë të një njoftimi, se Lulzim Basha ka marrë titullin Qytetar i Lirë i Londrës. Nuk jepet motive se përse Basha e ka marrë këtë titull, ndërkohë që në njoftimin e bashkisë thuhet se, Basha ishte i ftuar nderi i darkës zyrtare të o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.480Z

Nje here e nje kohe greket u dhane doren gjermaneve...

Rezultati i nje sondazhi te bere nga agjencia e lajmeve dpa eshte i qarte Dy te tretat e gjermaneve nuk duan qe Gjermania ti jape ndihma te tjera financiare Greqise. Shume gjermane ndoshta e kane harruar ose nuk e dine qe pas Luftes se Dyte Boterore Gjermania iu lut Greqise per ndihme financiare. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.247Z

Trazira te dhunshme ne Londer

Nik Kleg eshte zv/kryeminister i Britanise. Ishte nje situate e panevojshme. As me pak e as me shume se dhune dhe vjedhje... kjo eshte e papranueshme. Te enjten e kaluar nje 29 vjecar vdiq ne Londer nen dyshimet se ishte goditur nga policia.Dy dite me vone te shtunen u zhvillua nje demonstrim paqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.318Z

Ne here e nje kohe greket u dhane doren gjermaneve...

Rezultati i nje sondazhi te bere nga agjencia e lajmeve dpa eshte i qarte Dy te tretat e gjermaneve nuk duan qe Gjermania ti jape ndihma te tjera financiare Greqise. Shume gjermane ndoshta e kane harruar ose nuk e dine qe pas Luftes se Dyte Boterore Gjermania iu lut Greqise per ndihme financiare.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.302Z

Ne here e nje kohe greket i dhane doren gjermaneve...

Rezultati i nje sondazhi te bere nga agjencia e lajmeve dpa eshte i qarte Dy te tretat e gjermaneve nuk duan qe Gjermania ti jape ndihma te tjera financiare Greqise. Shume gjermane ndoshta e kane harruar ose nuk e dine qe pas Luftes se Dyte Boterore Gjermania iu lut Greqise per ndihme financiar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama