Rezultate te kerkimit per termin: +Londres

Total: 1370
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.508Z

Gjykata e Londres do vendose per Kumbaron

Gjykata e Londres pritet te mblidhet per te vendosur lidhur me ceshtjen e identitetit te Ilir Kumbaros, ish oficerit te shumekerkuar per zhdukjen e biznesmenit Remzi Hoxha. Sipas autoriteteve londineze, Kumbaro rezulton me dokumenta ceke dhe fale tyre ka mundur te perfitoj azil politik ne Angli. Pi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.087Z

Zjarrfikesit e Londres, ndihma per homologet

Lac- Reparti i zjarrfikesve te Londres i quajtur "Angels", i ka ardhur ne ndihme kolegeve te repartit te Lacit prej tre ditesh duke dhene trajnime per situatat e zjarreve te ndryshme. Kater oficeret qe sherbejne ne aeroportin e Anglise "Heathrou", Dave Arves, Simon Jose, Paul James dhe Roger Uatson,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.440Z

"Kumbaro", mblidhet gjykata e Londres

Gjykata e Londres pritet te mblidhet per te vendosur lidhur me ceshtjen e identitetit te Ilir Kumbaros, ish oficerit te SHIK-ut, te shumekerkuar nga Interpol Tirana per zhdukjen e biznesmenit Remzi Hoxha. Kumbaro rezulton me dokumenta ceke dhe prej tyre ka perfituar edhe azil politik ne A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.822Z

Kukulla prej porcelani qe ecen rrugeve te Londres foto

pp pp pp pp pp pp pp pp pp pp pp pp pp pp pp pp pp pQuhet Katie Lawrence dhe eshte nje 18-vjecare nga Camberwell lagje e Londres Objektivi i saj ne jete eshte te jetoje si nje kukullp pNe te vertete ajo eshte nje studente arti dhe ka treguar se fiksimi i saj eshte te kthehet ne nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.043Z

Ylli i Lost debuton ne skenen e Londres

Ylli i serialit televiziv amerikan Lost Matthew Fox do te beje debutimin e tij ne skenen britanike ne kuader te premieres boterore te nje drame te shkrimtarit Neil LaBute. Fox i cili ka interpretuar doktorin Jack Shephard ne ishullin e shkrete do te performoje perkrah aktores se njohur b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.427Z

Ministri i Jashtem komenton Konferencen e Londres per Afganistanin

Ministri i Jashtem, Ilir Meta, pas kthimit nga Konferenca e Londres per Afganistanin, duke folur dje per pjesemarrjen e tij tha se u moren angazhime shume te rendesishme per te mbeshtetur rritjen e forcave te sigurise per shtetin afgan dhe njekohesisht edhe per te permiresuar administrimin e drejtim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.514Z

Defekt ne Qendren e Kontrollit te trafikut ajror te Londres

0 brbr brbrAeroportet e Londres prej disa oresh jane ne veshtiresi per shkak te nje defekti ne sistemin kompjuterik te Qendres se Menaxhimit te tyre pjese e Sherbimit Kombetar te Trafikut Ajrorbrbr brbrAjo ndodhet ne periferi te kryeqytetit britanik ne zonen e Hempshajerit dhe eshte pergjegjese per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama