Rezultate te kerkimit per termin: +Lorenc +Vangjeli

Total: 377
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.630Z

Komenti/Ruzhdija, fshati që po i habit të habiturit...

Ruzhdija po lakohet dendur këto ditë si argument nga politika, për fitimin apo humbjen reciprokisht të një mandati deputeti. Por atë që politika (respektivisht Sali Berisha dhe Edi Rama) e përmendin si fshatin që dikujt i hoqi një mandat dhe dikujt i shtoi këtë mandat, mediat, çuditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.154Z

Salianji: E di si të fluturoj! Gazetari: Dëgjoje çik këtë garipin!

Tensione në emisionin “Opinion” dhe perplasjet verbale mes ish-deputetit të Partisë Demokratike dhe analistit Lorenc Vangjeli, ku është kaluar në fuerje dhe akuza personale. Në debat e sipër, Salianji i ka thënë gazetarit: Pusho, se e di si të fluturoj Kaq ka mjaftuar dhe mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.730Z

Rama veproi drejt me Kavajën, PD gabim që spranoi ofertën e McAllister

Analisti Lorenc Vangjeli shprehet se vendimi i kryeministrit Rama për të tërhequr nga zgjedhjet ne Kavajë kandidatin e PS ishte i duhuri pasi evitoi skenarin e zymtë të përgatitur nga opozita. Për Vangjelin opozita veproi gabim me refuzimin që i bëri ofertës së McAllister. 18 qershori u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.757Z

Arben Malaj: Vlonjatët më kanë thënë, më mirë votë për ty se për Koçon

TIRANË- Kandidati i pavarur në qarkun e Vlorës, Arben Malaj, njëherësh ish-ministër i Financave të PS-së, i ftuar ne emisionin “360 Gradë” në Tv News24 të gazetarit Artur Zheji me temë “A është i vetëm Arben Malaj” sqaroi arsyet e kandidimit të tij si i pavaru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.618Z

Berisha rrëmbeu me furgon Fevziun dhe Bushatin në 96-ën

Analisti dhe këshilltari i Kuvendit Lorenc Vangjeli ka komentuar debatin që po zhvillohet në distancë mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe gazetarëve Blendi Fevziu e Andi Bushati. Në një shkrim të botuar në Javanews, Vangjeli thotë ndër të tjerash se në vitin 1996, Berisha ka urdhëru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.707Z

Ikja e Adrian Klosit

Share Nga Lorenc Vangjeli Jetëvdekja është një rrugë me një kah të vetëm. Eshtë një rrugë, fundi i së cilës është i kushtëzuar që në nisje. Është një rrugë, të cilës, mes kujtesës dhe harresës, mund ti numërohen të gjithë metrat e përshkruar. Në fund të saj, që ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.387Z

Militantët, ata që humbasin kur fitojnë

Lorenc Vangjeli Dy kandidatët kryesorë në garën e Tiranës, Veliaj dhe Kosova, por dhe gjithë kandidatët e tjerë të bashkive të vendit, duke nisur nga Shkodra me Bazhdarin e Ademin e për të mos përfunduar me Dakon e Dumën në Durrës, kanë përshtatur temën kryesore të shqetësime

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama