Rezultate te kerkimit per termin: +Lorenc +Vangjeli

Total: 377
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.730Z

Rama veproi drejt me Kavajën, PD gabim që spranoi ofertën e McAllister

Analisti Lorenc Vangjeli shprehet se vendimi i kryeministrit Rama për të tërhequr nga zgjedhjet ne Kavajë kandidatin e PS ishte i duhuri pasi evitoi skenarin e zymtë të përgatitur nga opozita. Për Vangjelin opozita veproi gabim me refuzimin që i bëri ofertës së McAllister. 18 qershori u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.757Z

Arben Malaj: Vlonjatët më kanë thënë, më mirë votë për ty se për Koçon

TIRANË- Kandidati i pavarur në qarkun e Vlorës, Arben Malaj, njëherësh ish-ministër i Financave të PS-së, i ftuar ne emisionin “360 Gradë” në Tv News24 të gazetarit Artur Zheji me temë “A është i vetëm Arben Malaj” sqaroi arsyet e kandidimit të tij si i pavaru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.618Z

Berisha rrëmbeu me furgon Fevziun dhe Bushatin në 96-ën

Analisti dhe këshilltari i Kuvendit Lorenc Vangjeli ka komentuar debatin që po zhvillohet në distancë mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe gazetarëve Blendi Fevziu e Andi Bushati. Në një shkrim të botuar në Javanews, Vangjeli thotë ndër të tjerash se në vitin 1996, Berisha ka urdhëru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.707Z

Ikja e Adrian Klosit

Share Nga Lorenc Vangjeli Jetëvdekja është një rrugë me një kah të vetëm. Eshtë një rrugë, fundi i së cilës është i kushtëzuar që në nisje. Është një rrugë, të cilës, mes kujtesës dhe harresës, mund ti numërohen të gjithë metrat e përshkruar. Në fund të saj, që ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.387Z

Militantët, ata që humbasin kur fitojnë

Lorenc Vangjeli Dy kandidatët kryesorë në garën e Tiranës, Veliaj dhe Kosova, por dhe gjithë kandidatët e tjerë të bashkive të vendit, duke nisur nga Shkodra me Bazhdarin e Ademin e për të mos përfunduar me Dakon e Dumën në Durrës, kanë përshtatur temën kryesore të shqetësime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.161Z

Një verë e thatë pa opozitë

Nga Lorenc Vangjeli   Vetëm mërzi nuk ka në Shqipëri. Sidomos në verë. Dynjaja nxiton të shkojë në plazh; Durrësi, fjala vjen, është një destinacion lehtësisht i arritshëm për gjithkënd dhe aty mund të kalohet një fundjavë me shpenzime minimale: karburanti i makinës plus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.620Z

Berisha rrëmbeu me furgon Fevziun dhe Andi Bushatin në vitin 1996

Analisti dhe këshilltari i Kuvendit, Lorenc Vangjeli ka komentuar gjithashtu debatin në distancë mes deputetit të PD-së, Sali Berisha dhe gazetarëve Blendi Fevziu dhe Andi Bushati. Në një shkrim të tijin botuar në "Javaneës", Vangjeli thotë se në vitin 1996, Berisha ka urdhëruar rrëm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama