Rezultate te kerkimit per termin: +Lorenc +Vangjeli

Total: 377
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.893Z

MJEKU ARMIK NUK VRITET AS NË LUFTË

Nga Lorenc Vangjeli Denonco! Telefononi në numrin pa pagesë dhe denonco menjëherë këtu korrupsionin! Nuk ka spital universitar apo qendër mjekësore, në Tiranë apo në skajet më periferike, ku nuk ka mbërritur posteri i gjelbër që fton qytetarët të denoncojnë bluzat e bardha. Nuk ka v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.435Z

LULZIM BASHA ËSHTË PA FAJ

Nga Lorenc Vangjeli Kryetari i PD-së Lulzim Basha është denoncuar nga Policia e Shtetit. Prokuroria e përgjithshme ka regjistruar fillimin e procedimit penal për të. Dërrasa e thyer e ligjit që akuzohet se ka shkelur zoti Basha, është neni 223 i Kodit Penal. Ky nen sugjeron se thirrjet pub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.598Z

Skenderbeu e nis me trofe fiton Superkupen

e Hene 18 Gusht 20141356 pm p classwp-caption-text Ekipi i Skenderbeut duke festuar fitoren e SuperkupesbrbrSkenderbeu ben te vetin per te dytin vit radhazi Superkupen e Shqiperise duke shpalosur te pakten moralisht ndaj skuadrave rivale te Superiores serish ambiciet per titull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.204Z

Personalitetet e artit, vizitë te çadrat

Intelektualët Ndarja mes klasës politike merr përmasën e një “epidemie” që po krijon idenë e një rreshtimi qoftë edhe pasiv të njerëzve të njohur të artit dhe kulturës. Kështu letra e mbi 140 intelektualëve dhe artistëve drejtuar Edi Ramës, e cila bën thirrje për heq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.741Z

Territorialja, Koçi: Nuk i marrim leje Greqisë. Balliu: Pa konsensus do jetë problematike

TIRANE - Në emisionin “Studio e Hapur” të moderatores Eni Vasili diskutohet sot për bilancin e këtij sezoni politik. Të ftuar në studio: Enkeljed Alibeaj ish-ministër i Drejtësisë, Petro Koçi, kryetar i PSV91, Lorenc Vangjeli gazetar dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.704Z

Çili, analisti që e njohin të gjithë. Për Erli Muratin kanë mendim pozitiv

Henri Çili figuron si analisti më i njohur nga shqiptarët që kanë ndjekur TV Ora News, ndërsa Erli Murati është analisti për të cilin publiku shqiptar ka mendim më pozitiv në rradhën e analistëve të Ora News. Të dhënat u publikuan nga sondazhi i IPR Marketing. Pyetja: I njeh..? Cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.110Z

Peticioni i analistëve për Berishën: Jo Mediu në kabinet

 Një grup gazetarësh dhe analistësh i kanë kërkuar dje Kryeministrit Sali Berisha të mos bëjë pjesë të kabinetit të tij kryetarin e Partisë Republikane, Fatmir Mediu. Andrea Stefani, Ardian Klosi, Blendi Kajsiu, Fatos Lubonja, Lorenc Vangjeli, Henri Çili, Mentor Nazarko, Must

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama