Rezultate te kerkimit per termin: +Loro +Borii

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.530Z

Vllaznia ka arritur fitoren e dytë radhazi

Formacioni i Edi Martinit ka mundur 3 – 2 Sknderbeun n “Loro Borii” duke hedhur nj hap t rndsishm pr t’i shptuar rnies nga kategoria. Suksesi i ekipit shkodran ka qen edhe dshtimi i radhs at korar, t cilt mbyllin klasifikimin e Superligs. N ndeshjen tjetr e dits Kastrioti po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

Tapeti i ri, sapo të përfundojë tenderi

“Qemal Stafa” Kushtet jo t prshtatshme pr zhvillimin e ndeshjeve t nivelit t lart n stadiumin “Qemal Stafa” kanq Kombtarja shqiptare t’i zhvilloj dy ndeshjet e para eliminatore t Euro 2012 n Shkodr. Terreni n impiantin m t madh n vend l shum pr t dshiruar, por drejtori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.248Z

Mbetet pezull vetëm Vllaznia-Bylis

Kategoria Superiore Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar datat e ndeshjeve t javs s par t Kategoris Superiore pr edicionin 2010-2011. Megjithat, nga gjasht ndeshjet q pritet t luhen, data dhe vendi mund t thuhen me saktsi vetm pr pes prej tyre. Kjo pr faktin se zhvillimi i sfids ndrmjet Vlla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.391Z

Kombëtarja, tri qytete për eliminatoret

Konflikti me stadiumin Nse situata me “sh.a. Qemal Stafa” nuk ndryshon, ather Kombtarja do t vazhdoj t’i luaj jasht Tirans ndeshjet eliminatore t Euro 2012. Pas konfliktit t FSHF-s me drejtuesit e stadiumit (pr qiran dhe tapetin e pandryshuar), kuqezinjt do t’i luajn n &ldqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.410Z

Skuadra, grumbullimi më 29 gusht në Durrës

Axhenda Kombtarja shqiptare do ta nis grumbullimin pr dy ndeshjet e para eliminatore m 29 gusht. Trajneri Josip Kuzhe ka prcaktuar orn 18.00 t s diels pr paraqitjen e 23 lojtarve t thirrur “nn arm”. Dita e par e grumbullimit parashikohet t kaloj e gjitha me akomodimin n hotel “Dyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

Mustedanagiç: Shqipëria nuk do të tregojë mëshirë përballë askujt

Euro 2012 Asistenti dhe krahu i djatht i Josip Kuzhe analizon situatn prpara eliminatoreve Xhemal Mustedanagi, zv.trajneri i Kombtares shqiptare, ka analizuar situatn e Grupit D, n prag t startit t ndeshjeve eliminatore t Euro 2012. Krahu i djatht i trajnerit Josip Kuzhe ka deklaruar se do t ndrron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Akord FSHF-Qemal Stafa, Kombëtarja kthehet në shtëpi

Euro 2012 “Braktiset” Shkodra, kuqezinjt do t’i luajn dy ndeshjet e para eliminatore me Luksemburgun dhe Bosnjn n Tiran Kombtarja kthehet n shtpi. Shqipria do t vazhdoj t’i luaj n stadiumin “Qemal Stafa” ndeshjet zyrtare. Pas bisedave m t fundit t zhvilluara ndrm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama