Rezultate te kerkimit per termin: +Loti

Total: 723
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.254Z

Loti i dyte i rruges Kukes-Shishtavec drejt fundit

Loti i dytë i rrugës Kukës Shishtavec 6.7 km i gjatë është drejt përfundimit. Një investim i qeverise shqiptare përmes Bankes Islamike dhe Fondit Shqiptar të Zhvillimit që mundëson lidhjen me njërin prej parqeve më të bukura

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.228Z

FOTOT/ Loti: Dhurata e Putin për Amerikën që askush nuk e përmend!

Dhjetë vjet më parë Vladimir Putin i dhuroi SHBA-së një skulpturë gjigande por që mediat shpesh e kanë anashkaluar. Ishte si një ftesë miqësore për të luftuar terrorizmin së bashku por edhe një përkujtim në 5-vjetorin e viktimave të 11 shtatorit. Skulptura quhet Loti dhe është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.047Z

Boshti i Jugut, Olldashi: Loti i parë, brenda vitit

Qeveria heq dyshimet e opozitës për projektin e Boshtit të Jugut duke bërë të ditur se loti i parë do të nisë brenda këtij viti. Partia Socialiste tha dje në Kuvend se mazhoranca po spekulon me projektin rrugor të Boshtit të Jugut. Deputeti i PS-së, Marko Bello, deklaroi se Boshti i Ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.616Z

Loti i ndrydhur i autorit Adem F. Gashi

Vëllimi me poezi "Loti i ndrydhur", i autorit Adem F. Gashi, me redaktor Gani Bajrami e recensues Hamza Halabaku dhe Sulejman Dërmaku sapo ka dalë nga shtypi si edicion i Bibliotekës "Shkreli" të botimeve "Shkëndija" në Prishtinë. Këto poezi autori Adem F. Gashi, i cili për më shumë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.844Z

Loti i fundit ne parajse

Titullohet “Loti i fundit në parajsë” romani i fundit i shkrimtarit shqiptar Bledar Bardhi, prej vitesh me banim në Itali. Prezantimi i parë i librit, që do të ndiqet edhe nga një sërë takimesh të tjera, u zhvillua në qytet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.804Z

Babai i xhihadistit kosovar: Nëse do ishte vrarë për territoret shqiptare, sdo derdhja pikë loti

Nëse do të kishte dhënë jetën për territoret shqiptare, asnjë pikë loti nuk do të kisha derdhur. Kështu u shpreh babai i kosovarit Patriot Matoshi, i vrarë dje në Irak. Ramadan Matoshi, në një intervistë për Kohën Ditore, kërkon nga shteti i Kosovës që të zbulojë se si djali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.655Z

Drejt përfundimit loti i parë i Kukës- Krumë

sht drejt prfundimit t plot loti i par i rrugs nacionale Kuks-Krum e cila do t shkurtoj ndjeshm distancat ndrmjet rrethit t hasit me Kuksin dhe Kosovn. S fundi po punohet n asfaltimin e trases s rrugs pas zgjerimit t saj si dhe n kryerjen e veprave t artit. Sipas burimeve zyrtare t Drejtoris Ra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama