Rezultate te kerkimit per termin: +Loti

Total: 723
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.152Z

Ndertimi Unazes se Re te Tiranes brenda 2016 perfundon segmenti i Shkolles Teknologjike

0 brbr SSSAbrASS brbrBrenda vitit 2016 pritet te perfundoje ndertimi i lotit te pare pjese e projektit te Unazes se Re prej 15 km ne kryeqytet Ky lot shtrihet nga kthesa prane Shkolles Teknologjike deri tek mbikalimi i Selitesbrbr brbrLajmi eshte bere i ditur nga Kryetari i Bashkise se Tiranes Erio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.012Z

Haxhinasto inspekton aksin Lin- Pogradec: Punimet mbyllen brenda afatit

Ministri i Transporteve Edmond Haxhinasto i shoqëruar nga Dr i Përgjithshëm i ARRSH shkuan sot në aksin Lin- Pogradec për të inspektuar punimet. Ministri Haxhinasto u shpreh se punimet po ecin me ritme të shpejta dhe gjithçka do të mbarojë brenda afatit. Për shkak të punimeve është bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.578Z

Policia ndalon Altuna Sejdiun dhe Cozman

brbrDy kengetaret Altuna Sejdiu dhe Ylber Loti i njohur me emrin e artit Cozman jane ndaluar nga policia per perdorim droge mbremjen se premtes duke u gdhire e shtuna Sipas burimeve nga policia behet me dije se gjate nje kontrolli rutine ne automjetin e tyre tip 8220Range Rover8221 me xhama te zinj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.343Z

Luftimet në Siri, vritet nëbetejën e Aleppos shqiptari i tetë

Të tjera rreth shkrimit FOTO Luftonte në Siri, vritet në Aleppo 24-vjeçari nga Librazhdi Vritet 19-vjeçari shqiptar, xhihadist i ISIS, krahu i djathtë i Muhaxherit Babai i xhihadistit: S'do derdhja pikë loti nëse vritej për Kosovën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.093Z

Rama fton në tryezë Berishën, përgjigjja: Jam në Tropojë

Tiranë, 27 Tetor 2011 NOA/ Ervin Tirana - Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama fton kryeministrin Sali Berisha në një tryezë dialogu për reforma në sistemin e drejtësisë. Ftesa u bë publike nga opozita, por si parapritë iu bë njoftimi se shefi i Qeverisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.259Z

Hyrje e re për Durrësin

Hyrja e Durrsit, e vetmja nga Ura e Dajlanit, shum shpejt do t ket nj pamje tjetr. Dje paradite, kryetari i bashkis, Vangjush Dako, ka pruruar fillimin e punimeve pr rikonstruksionin dhe rehabilitimin e hapsirave dhe fasadave t pallateve n hyrje t qytetit, i cili sht nj investim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.650Z

Samanta Karavello triumfon Në Top Fest 10 me “Lotin e fundit”

TIRANE- Samanta Karavello është fituesja e edicionit të 10-të të festivalit të muzikës moderne shqiptare, Top Fest. Me këngën "Loti i fundit", me tekst të Olti Currit dhe muzikë të Klejdi Bahitit, Samanta rrëmbeu zemrat e publikut dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama