Rezultate te kerkimit per termin: +Loti

Total: 723
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.738Z

Simeone Asnje pike loti jemi krenare

Sigurisht qe i trishtuar por me nje krenari te pashembullt Diego Simeone u perpoq ti dergonte nje mesazh te qarte lojtareve stafit teknik e te gjithe tifozeve te anes tjeter te Madridit qe nuk festonte teksa u prit me duartrokitje unanime nga gazetaret pas disfates me Realin ne Da Luz te Lisbonesbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.323Z

Asnjë pikë loti për shtrigën lejla

Nga Peter Tiede, BILD Gjermania lindore nuk kishte ngjyra. As kujtimet për të nuk kanë ngjyra. Gjithçka është gri. Vetëm grija jo: Margot Honecker. Gruaja e udhëheqësit të shtetit, Erich Honecker, kishte flokë lejla. Ajo ishte shtriga lejla. Atë e urrenin si asnjë të dytë në Republi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.161Z

Vehapi: Fitorja ime, e pastër si loti

Kryetari i Rahovecit, Idriz Vehapi nuk dëshiron t’i komentojë akuzat që ish-kryetari Smajl Latifi, ka bërë në drejtim të kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçit, për blerjen e votave në këtë qytet, por thotë se fitorj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.038Z

Kusari-Lila: Qeveri “Thaçi 2”, e pastër “si loti”

Zëvendëskryeministrja Mimoza Kusari-Lila, njëherësh nënkryetare e AKR-së, thotë se kushti i tyre për “qeveri me duar të pastra” është përmbushur, ndërsa qeveria e re është e pastër “si loti”. &nb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.984Z

Imami Latifi: Hoxhallarët janë të pastër si loti

Imami i BIK-ut nga Mitrovica, Fatmir Latifi nëpërmjet një video të postuar në rrjetet sociale ka komentuar arrestimet e fundit të hoxhallarëve, në mesin e tyre edhe Imami i Xhamisë së Madhe, Shefqet Krasniqi. Latifi ka thënë se hoxhallar&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.508Z

"Fitorja e LDK-së është e pastër si loti"

 Arben Mehmeti sekretar i LDK-së në Gjilan tha se akuzat e Qemajl Mustafës dhe të PDK-së për vjedhje të votave janë qesharake dhe të paqëndrueshme. Fitorja e LDK-së është e pastër si loti dhe po të mos ishin ndikimet ins

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.803Z

Babai i Patriot Matoshit: Asnjë pikë loti, po të kishte dhënë jetën për vatan

Kosovë- Nëse do të kishte jetën për luftën, për territoret shqiptare, asnjë pikë loti nuk do të kisha derdhur, ka thënë babai i kosovarit Patriot Matoshi të vrarë dje në Irak. Ramadan Matoshi në një intervistë për Kohën Ditore kërkon nga shteti i Kosovës që të zbulojë se si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama