Rezultate te kerkimit per termin: +Love

Total: 2441
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.763Z

Vagner Love transferohet tek Flamengo

Vagner Love ka mbërritur ditën e enjte në Rio de Janeiro (Brazil) për të mbyllur transferimin e tij tek Flamengo. Sulmuesi brazilian i CSKA-së së Moskës do të luajë për klubin brazilian për tre vitet e ardhshme. 27-vjeçari k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.522Z

Courtney Love, film për Kurt Cobain

Courtney Love po planifikon një film mbi jetën e Kurt Cobain. Vejusha e ish-vokalistit të grupit Nirvana ka ndërmend të realizojë një muzikal ose një film për ish-bashkëshortin e saj, i cili vrau veten në vitin 1994. Sam Lutfi, menaxheri i saj, tha: “Po punojmë për një projekt të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.688Z

Jennifer Love Hewitt, një dekolte hot (FOTO)

Share Aktorja e njohur Jennifer Love Hewitt, ka qenë e pranishme dje në prezantimin e filmit të saj më të fundit, The Client List. 33-vjeçarja është shfaqur në një formë të shkëlqyer, ndërkohë që dekolteja e saj ka tërhequr vëmendjen e të pranishmëve. Jo m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.691Z

Jennifer Love: Nuk do të shfaqesha nudo (FOTO)

Share Jennifer Love konsiderohet si një prej aktoreve më seksi në qarkullim. Së fundmi ajo ka pozuar për serialin The Client List, ku është protagoniste, me të brendshme. Love duket me të vërtetë provokuese dhe fotot e saj gjenden në postera të mëdhenj në Los A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.753Z

Blero vjen me “Sumer Love”

Nga Express më 20 qershor 2011 në ora 11:53 Këngëtari kosovar, Blero ka sjellë në treg klipin e këngës “Summer Love”, i cili është realizuar në Turqi nga produksioni “Asha”. Kënga “Summer Love” është një këngë shumë ritmike, ndërsa është realizu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.259Z

Gjermani, tragjedia mbyll përfundimisht “Love parade”

Tragjedia në “Love parade” të muzikës tekno në Duisburg të Gjermanisë, ku humbën jetën 19 persona dhe u plagosën mbi 300 të tjerë, ka detyruar organizatorët të mbyllin përfundimisht ciklin e festivalit tashmë tradicional në Gjemani. Organizatori Rainer Shaller tha se ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.222Z

Adriano në “love story”

"Perandori" Adriano ka gjetur një tjetër mbretëreshë. Quhet Viviane Kastro. Shtypi rozë brazilian flet për një "love story" të sulmuesit dhe modeles, e cila u paraqit në karnavalet e fundit në Rio, e mbuluar vetëm nga një slip trekëndësh 4 centimetra. Viviane do të jetë kopertina e r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama