Rezultate te kerkimit per termin: +Luan +Topciu

Total: 37
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.757Z

Topciu: Planet per te ndryshuar Pogradecin

INTERVISTA/ Kandidati i "Aleances per Qytetarin" Luan Topciu flet per qytetin e Pogradecit, nje nder me te rendesishmit ne vend, sidomos ne fushen e turizmit. Flet per projektet qe lidhen me infrastrukturen rrugore, ndalet edhe ne incidentet e diteve te fundit me aludime per prapavije politike Z. T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.031Z

Berisha Kurre tha dhe Ramizi por doli ne pension

Prezantohet kandidati i shumices ne Pogradec. Kryeministri Pogradeci do jete pasuri e mbrojtur nga UNESCO Pogradeci do te jete nen mbrojtjen e UNESCO-s ne vitet ne vijim. Ky eshte nje premtim qe Kryeministri Sali Berisha ka bere dje nga qyteti juglindor ku se bashku me numrin dy te qeverise Edmond

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.936Z

Bardhyl Londo fiton Balcanica per poezine

Veprimtaria Festivali i poezise u mbajt ne Braila te Rumanise. Iu kushtua poezise shqipe Ne Braila te Rumanise keto dite u mbajt edicioni i katert i festivalit poetik Balcanica. Kete vit festivali i poezise iu kushtua asaj shqipe. Sipas shtypit dhe kritikes rumune u theksua fakti se vlerat e poezis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.749Z

Mediu: Ana shqiptare e Ohrit, do të përfshihet në UNESCO

Shpresë për njerëzit në nevojë, për Pogradecin dhe për mbarë Shqipërinë. Në një takim elektoral në mbështetje të kandidatit për kryetar Bashkie Luan Topciu, kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu deklaroi se duh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.151Z

Botohet ne rumanisht “Darka e Gabuar”

Perkthyesi, Marius Dobresku: Kadare s’eshte nje shkrimtar qe pertypet lehte Nje tjeter roman i shkrimtarit te njohur Ismail Kadare botohet ne rumanisht. Pas “Gjeneralit te ushtrise se vdekur” vjen radha e romanit "Darka e gabuar" perkthyer nga Marius Dobresku dhe botuar nga Shtepia Botuese “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.970Z

Berisha Do ndryshojme Pogradecin

Kryeministri Sali Berisha prezantoi kandidatin e Aleancës për Qytetarin për bashkinë e Pogradecit, Luan Topciu, i cili, së bashku me kryeministrin premtoi se do të ndryshojë Pogradecin, për ta bërë atë një qytet të vërtetë eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.416Z

Meta rikonfirmon 2 drejtues minibashkie nxjerr ne gare Erisa Xhixhon e Elez Gjozen

Ilir Meta gjate celjes se fushates ne Tirane Tirane 17 mars 2011 NOA- Update Levizja Socialiste per Integrim celi sot fushaten elektorale ne Kryeqytet per zgjedhjet e pergjithshme administrative te 8 majit. Takimi i cili u hap Kryetari i LSI-se se Tiranes Shezai Rrokaj dhe nga kandidati i LSI-se per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama