Rezultate te kerkimit per termin: +Luigji +Henry

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.265Z

Barca superkampione e Europes fale Messi-t

Goli i talentit Pedro 5 minuta para fundit te ndeshjes ka shpetuar Barcelonen nga llotaria e 11 metershave ne finalen e Superkupes se Europes te zhvilluar mbremjen e djeshme kunder Shakhtarit ne Monako. Skuadra e Guardioles ka arritur te fitoje edhe trofeun e peste te sezonit fale nje go

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.614Z

Cilat janë kështjellat më të bukura të botës

Kuriozitete – Ato janë shumë, por si çdo gjë tjetër edhe ato i nënshtrohen një renditjeje, e cila në sytë e profesionistëve shpesh ndryshon. Ajo që i bashkon është përpjekja për të arritur perfeksionin dhe mrekullinë. Thesare të gjalla të njerëzimit, ato janë të gjitha p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.039Z

Parisi, qyteti i të vdekurve

22/03/2005  Sartri me zor zë vend në 100 figurat kombëtare në një sondazh në Francë, por ai ka qenë i fundmi intelektual francez Salloni është tradita e vërtetë franceze, të cilës i përket klasa aktuale intelektuale. Dhe në një sallon, idetë nuk gjykohen sipas të vërtet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama