Rezultate te kerkimit per termin: +Luis +Gutierrez

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.686Z

Maradona thërret në kombëtare veteranin Veron

Buenos Aires - Mesfushori i Estudiantes, Huan Sebastian Veron, është thirrur në kombëtaren e Argjentinës nga trejneri Maradona për ndeshjen miqësore kundër Francës, e cila do të luhet në datë 11 shkurt 2009. Kjo ndeshje është mjaft e rëndësishme për teknikun Maradona, pasi vetë pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.720Z

SHBA, protesta kundër ligjit të emigracionit në Arizona

Mijëra demonstrues në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë protestuar kundër një ligji të rreptë për emigracionin në shtetin jugperëndimor të Arizonës që synon të godasë emigracionin e paligjshëm. Të paktën 50.000 vetë marshuan të shtunën në Los Angeles së bashku me arqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.253Z

Maradona zgjedh lojtarët

Trajneri i përfaqësueses së Argjentinës, Diego Maradona, ka zgjedhur lojtarët që do t'i ketë në dispozicion në dy ndeshjet vendimtare për kualifikim në Kampionatin Botëror 2010, kundër Perusë dhe Uruguait. Maradona nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e sulmuesit të Interit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.072Z

Maradona publikon listën për ndeshjet e radhës

Buenos Aires - Diego Armando Maradona publikon listën e përfaqësueses argjentinase për ndeshjet e radhës të vlefshme për eliminatoret e kampionatit botëror “Afrikë e Jugut 2010”. Më datë 28 mars Argjentina do të presë Venezuelën. Ky do të jetë edhe debutimi i Maradonës në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.675Z

Formula 1, Mercedes dominonRed Bull dhe Ferrari zhgënjejnë

Mercedes dominon plotësisht Çmimin e Madh të Bahreinit duke zënë dy vendet e para. Kështu, Luis Hamilton ka arritur të fitojë garën e dytë radhazi, pas asaj të Australisë, ndërsa në vendin e dytë është renditur pi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.247Z

Maradona shpall listën, ja të grumbulluarit

Të shtunën Argjentina do të presë Perunë në Buenosa Aires dhe të mërkurën, më 14 tetor, bardhekaltrit do të kenë një përballje të vështirë në Montevideo përballë Uruguajit.Kombëtarja argjentinase duhet t’i fitojë patjetër këto dy takime për të siguruar vendin e katërt, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.933Z

Falcao mungon në Botëror

Sulmuesi kolumbian, Radamel Falcao, nuk ka arritur të rikuperohet me kohë për t’i ndihmuar përfaqësueses së tij në Kampionatin e sivjetmë Botëror. Futbollisti i Monacos është duke u riaftësuar nga një lëndim serioz i gjurit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama