Rezultate te kerkimit per termin: +Luiza +Papa

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] luiza / docs[0] 1495 / hits[0] 2433 / keyword[1] papa / docs[1] 8678 / hits[1] 24630 /
No Pic available
  • 2013-09-27

Përbërja e komisioneve dhe delegacioneve/ Sali Berisha dhe Taulant Balla do të udhëtojnë bashkë?

Kuvendi ka miratuar sot përbërjen e komisioneve dhe të delegacioneve të përhershme pranë organizatave ndërkombëtare. Bie në sy se ish- kryeministri Sali Berisha do jetë pjesë e delegacionit të përhershëm pranë Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Europës. Kryetare do jetë V

No Pic available
  • 2013-09-26

Vangjel Dule nënkryetar i parlamentit me 104 vota pro, miratohen komisionet

TIRANE - Kuvendi i Shqipërisë u mblodh sot rreth orës 11:10, në një seance ku u miratua konstituimi i strukturave parlamentare që rregullojnë funksionimin e institucionit më të rëndësishëm legjislativ të vendit. Në seancë u miratua edhe propozimi i mazhorancës për nënkryetarin e Ku

Nis sot punimet legjislatura e re e Kuvendit
  • 2013-09-09

Nis sot punimet legjislatura e re e Kuvendit

Mblidhen në orën 18.00 të së hënës. Salla e seancave plenare pret deputetët e rinj të Kuvendit të Shqipërisë për të marrë start ajo që me rendin e ri të numërimit vjen si legjislatura e tetë e tij. E majta kt

Te henen nis punimet legjislatura e re e Kuvendit
  • 2013-09-08

Te henen nis punimet legjislatura e re e Kuvendit

Mblidhen në orën 18.00 të së hënës. Salla e seancave plenare pret deputetët e rinj të Kuvendit të Shqipërisë për të marrë start ajo që me rendin e ri të numërimit vjen si legjislatura e tetë e tij. E majta k

No Pic available
  • 2013-08-03

Kolegji vijon certifikimin ezgjedhjeve, debate PS-PD

Të tjera rreth shkrimit PS-Kolegjit: Shpërndani mandatet! Shpenzimet e fushatës, ekspertë kontabël për partitë TIRANE-  Kolegji Zgjedhor ka nisur shpërndarjen e mandateve, që do të thotë certifikimin e zgjedhjeve parlamentare të 23 qeshorit të 2013. Ai ka certifikuar deri

No Pic available
  • 2013-08-02

Kolegji Zgjedhor pranon kërkesën e PS, shpërndan mandatet në qarqe

TIRANE –  Kolegji Zgjedhor vendosi të shqyrtojë kërkesë/padinë e Partisë Socialiste për shpërndarjen e mandateve të deputetëve, në kushtet kur KQZ-ja nuk mund të bëjë certifikimin e zgjedhjeve për shkak të mungesës së kuorumit të nevojshëm prej 5 anëtarësh.Kolegji po shq

No Pic available
  • 2013-08-02

Kolegji Zgjedhor pranon kërkesën e PS, shpërndan mandatet në 12 qarqe

TIRANE –  Kolegji Zgjedhor vendosi të shqyrtojë kërkesë/padinë e Partisë Socialiste për shpërndarjen e mandateve të deputetëve, në kushtet kur KQZ-ja nuk mund të bëjë certifikimin e zgjedhjeve për shkak të mungesës së kuorumit të nevojshëm prej 5 anëtarësh.Kolegji shqyr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama