Rezultate te kerkimit per termin: +Luiza +Papa

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] luiza / docs[0] 1495 / hits[0] 2433 / keyword[1] papa / docs[1] 8678 / hits[1] 24630 /
No Pic available
  • 2009-05-21

PS-PD, emrat që përplasen në 12 qarqe

TIRANË- Lista e kandidatëve për deputetë e Partisë Demokratike do të kryesohet nga Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, përballë të cilit, nga Partia Socialiste është vendosur një femër, ish-kryetarja e Komitetit Shqiptar të Helsinkit, Vasilika Hysi. Një tjetër femër po

No Pic available
  • 2009-05-21

PD-PS, përballja e 280 kandidatëve

Partia Socialiste publikoi dje listën zyrtare të kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 28 qershorit. Ashtu siç kishte premtuar kreu socialist, lista shënon surpriza jo vetëm për përbërjen e saj, por edhe për renditjen. Pas dorëzimit të dokumentacionit në Komisionin Qendror të Zgje

No Pic available
  • 2009-05-21

Zbulohen profesionet e kandidatëve për deputetë të listës së PD dhe PS

 Lista e PD, CV-të e 140 kandidatëve për deputetëADI SHKEMBILista e kandidatëve të Partisë Demokratike dominohet nga zyrtarët e strukturave të larta të kësaj partie dhe nga një numër i vogël anëtarësh të shoqërisë civile. Gazeta zbardh CV-të e 140 kandidatëve për deputetë

No Pic available
  • 2009-05-20

PD-PS, listat zyrtare për 12 qarqet

Jo pa pak surpriza ka rezultuar edhe lista e kandidatëve për deputetë të miratuara dje vonë në mbrëmje prej kryesisë së Partisë Socialiste, pas disa mbledhjesh radhazi. Në shkelje edhe të ligjit zgjedhor, selia rozë ka preferuar të mbajë sekret kandidatët e saj, jo vetëm për opi

No Pic available
  • 2009-05-20

Kandidatët, publikohen listat zyrtare

PS zhvillon mbledhje maratonë të Kryesisë Partia Socialiste tejkaloi çdo limit dje në përpjekjen për të formuluar një listë të kandidatëve për deputetë. Deri në orët e vona të mbrëmjes vijuan mbledhjet e njëpasnjëshme të Kryesisë së Partisë Socialiste për të dorëzuar

No Pic available
  • 2009-05-20

Emrat e perjashtuar - Deputetët, zbardhen listat zyrtare të PD e PS

 Zbardhen emrat, PS nuk dorëzon listënAristir LumeziPartia Socialiste nuk i depoziton listat brenda afatit ligjor në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.  Pas më shumë se 24 orë konsultash të ditës së djeshme, partia më e madhe opozitare nuk depozitoi listën prej 140 emrash, duke

No Pic available
  • 2009-05-18

"The animals" vijne tek "E diela shqiptare"

Porta e programit "E diela shqiptare" eshte hapur serish per te sjelle artiste te njohur, madje kete radhe me fame boterore. Behet fjale per legjendaret angleze te muzikes bluz, "The animals", te cilet ne nje interviste ekskluzive ne ekranin e Televizionit Kombetar Klan, kane rrefyer rikthimin e t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama