Rezultate te kerkimit per termin: +Luiza +Papa

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] luiza / docs[0] 1495 / hits[0] 2433 / keyword[1] papa / docs[1] 8678 / hits[1] 24630 /
No Pic available
  • 2009-05-07

PD-PS kandidaturat t e mundshme në disa qarqe të vendit

06/05/2009  Pollo heziton për kreun e listës në berat, pasi është bastion i majtë Deputetët inaktivë jashtë listave për kandidatë të të dy partive Lidershipi i Partisë Demokratike dhe ai i Partisë Socialiste pritet që të publikojnë në mënyrë zyrtare listat e kandidat

No Pic available
  • 2009-04-24

Papa: Koncili II i Vatikanit ka ripohuar vlerën e traditës për leximin e interpretimin e Biblës

Bibla duhet të interpretohet në dritën e Traditës kishtare. “Vetëm konteksti kishtar mundëson që Shkrimi Shenjtë (Bibla) të kuptohet si Fjalë e vërtetë e Hyjit” e “ kjo nënkupton refuzimin e çdo interpretimi subjektiv”. Kështu tha dje paradite, Ati i Shen

No Pic available
  • 2009-04-23

Universiteti i Tiranës, lista e atyre që përfitojnë kuponat e letërnjoftimeve

Universiteti i Tiranës ka shpallur dje listën e plotë të 1714 personave që duhet të tërheqin kuponat e letërnjoftimeve pranë sekretarive, me vetëm 200 lekë të reja. Përfituesit janë studentët që nuk kanë pasaportë dhe nuk kanë aplikuar për letërnjoftime. Numri fillestar i aplik

Surprizat e finales se
  • 2008-11-23

Surprizat e finales se "Kenga Magjike"

Dhjete vjet "Kenga Magjike", dhjete vjet televizioni "Klan". Gjithcka ka nisur plot sharm ne maratonen e neteve te "Kenges magjike", ashtu sikurse ne edicionin e dhjete viteve me pare, ku gjithcka ne forme e permbajtje u ideua per te qene e tille. Deri pak minuta pas mesnate u zhvillua rezymeja e cm

No Pic available
  • 2008-10-27

Momente nostalgjie ne spektaklin e shqiptareve

Nje dite plot emocione, surpriza dhe te papritura. "E diela shqiptare" ne ekranin e Televizionit Kombetar Klan ka arritur te dhuroje edhe kete fundjave nje program, qe natyrshem ka hyre ne cdo shtepi duke ofruar jo vetem gjashte ore te pakrahasueshme argetim, por edhe cmime per teleshikuesit. I nisu

No Pic available
  • 2008-08-18

Prodani dhe Çako, “live” në Durrës

Në qytetit bregdetar të Durrësit sot do të performojnë “live” dy prej kantautorëve shqiptarë më të dëgjuar të muzikës pop. Buzë detit, koncerti do të nisë me këngën "Marinari". Ky i sotmi do të jetë bashkëpunimi i parë midis Kujtim Prodani dhe Pirro Çakos dhe pas vitesh bij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama