Rezultate te kerkimit per termin: +Luiza +Papa

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] luiza / docs[0] 1495 / hits[0] 2433 / keyword[1] papa / docs[1] 8678 / hits[1] 24630 /
Ja LISTA me deputetët e Kuvendit të ri
  • 2013-06-27

Ja LISTA me deputetët e Kuvendit të ri

Edhe pse ende nuk kanë marrë mandatin e tyre, kjo është lista e kandidatëve fitues për këto zgjedhje parlamentare.   Berat PD: Genc Pollo, Astrit Veliaj PS: Fidel Ylli, Ermonela Felaj, Eduard Shalsi, Eduard Bejko LSI: Nasip Naço, Gledion Rehovica   Dibër PD: Shere

Ja lista e kandidatëve që zgjidhen deputetë
  • 2013-06-27

Ja lista e kandidatëve që zgjidhen deputetë

Lista e kandidatëve që zgjidhen deputetë Qarku Tiranë PS 16 mandate 1.Pandeli Sotir Majko 2. Saimir Bashkim Tahiri 3. Vasilika Llambi Hysi 4. Ditmir Sulejman Bushati 5. Fatmir Sezai Xhafaj 6. Lindita Llesh Nikolla 7. Besnik Mitat Baraj 8. Xhemal Myslim Qefalia 9. Sadri

Përfundon numërimi në 7 qarqe, ASHE 84 mandate, APMI 56, mbeten ende 367 kuti
  • 2013-06-26

Përfundon numërimi në 7 qarqe, ASHE 84 mandate, APMI 56, mbeten ende 367 kuti

TIRANE- Kush do të fitojë zgjedhjet e 23 Qershorit? Deri më tani duket se e majta kryeson në shkallë vendi, nga jugu në veri.PS-ja kryeson në 11 nga 12 qarqet, respektivisht në Tiranë, Fier, Elbasan, Korçë, Vlorë, Berat, Dibër, Gjirokastër, Shkodër. Të dhënat e fundit të KQZ-së

No Pic available
  • 2013-06-26

Parlamenti i ri, ja emrat që kanë siguruar karriget

TIRANË-Dhe shumë pak vota kanë mbetur për numërim, por tashmë ka një pasqyrë të qartë të deputetëve që pritet të ulen në Parlament. Në diskutim mbetet një mandat në Tiranë pasi në kutitë që

No Pic available
  • 2013-06-26

Parlamenti i ri, ja emrat që kanë siguruar karriget

TIRANË-Dhe shumë pak vota kanë mbetur për numërim, por tashmë ka një pasqyrë të qartë të deputetëve që pritet të ulen në Parlament. Në diskutim mbetet një mandat në Tiranë pasi në kutitë që mbeten për numërim FRD aspiron të marrë të paktën një mandat. Ndërkaq pikëpyetj

Zgjedhjet 2013, emrat e 140 deputetëve të rinj në Parlamentin e Shqipërisë
  • 2013-06-26

Zgjedhjet 2013, emrat e 140 deputetëve të rinj në Parlamentin e Shqipërisë

Tiranë- Deri kur kanë mbetur edhe tre qarqe të vendit për të përmbyllur rezultatin që ka dalë nga kutitë e votimit të 23 qershorit dhe këto rezultate nuk pritet të përbëjnë ndonjë ndryshim, ja se cilët do të jenë deputetët e ardhshëm të Parlamentit shqiptar. Kështu, PS me 65 m

No Pic available
  • 2013-06-25

Deputetët e rinj, lista paraprake

Shkodër PS PD 1. Mimoza Hafizi 1. Jozefina Topalli 2. Tom Doshi 2. Helidon Bushati 3. Paulin Sterkaj 3. Voltana Ademi 4. Namik Kopliku 4. Nard Ndoka LSI PR 1. Agron Çela 1. Gaspër Kokaj PKDSH 1. Mark Frroku Lezhë PS PD 1. Mimi Kodheli 1. Aldo Bum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama