Rezultate te kerkimit per termin: +Luiza +Papa

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] luiza / docs[0] 1495 / hits[0] 2433 / keyword[1] papa / docs[1] 8678 / hits[1] 24630 /
No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites se sotme kane qene te gjitha momenteje pritjeje, partite zyrtarizuan ne mbremje vone emrat e kandidateve per deputete. Dy kr

Të gjithë emrat e kandidatëve
  • 2013-05-07

Të gjithë emrat e kandidatëve

Gazeta Shqip Lista Vlorë PS Edi Rama Valentina Leskaj Koço Kokëdhima Luiza Xhuvani Fatmir Toçi Andrea Marto Edmond Leka Shuajip Beqiri Mira Shehu Sheme Lulo Sokol Bana Genci Kojdheli Neime Gjika Noreta Kalcuni Ines Stasa   PD Astrit Patozi Arben Ristani Liljana Elmazi Ardian

Prapaskenat e orëve të darkës/Listat zyrtare të Berishës dhe Ramës
  • 2013-05-07

Prapaskenat e orëve të darkës/Listat zyrtare të Berishës dhe Ramës

Çfarë ndodhi mbrëmë në selitë e PD-së dhe PS, të gjitha prapaskenat dhe sherret. Akuza dhe sherre në PS, deputetët e përjashtuar nga Berisha nuk guxojnë ta  kritikojnë publikisht kryeministrit Kryeministri Berisha dhe lideri i PS-së Edi Rama kanë përjetuar mbrëmë momente shumë t

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites së sotme kanë qenë të gjitha momente pritjeje, partitë zyrtarizuan në mbremje vonë emrat e kandidatëve për deputet

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

No Pic available
  • 2013-05-07

Surpriza me listat zyrtare, Berisha përfshin aleatët, Rama vetëm PS, Malaj i pavarur

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

No Pic available
  • 2013-05-07

Surpriza me listat, Berisha përfshin aleatët, Rama vetëm PS. KQZ: Po i verifikojmë

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama