Rezultate te kerkimit per termin: +Luiza +Papa

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] luiza / docs[0] 1495 / hits[0] 2433 / keyword[1] papa / docs[1] 8678 / hits[1] 24630 /
No Pic available
  • 2010-05-30

Mami ka punë, në shtëpi është gjyshja...

ANI JAUPAJDreka pune, kinema me mikeshat, orare të zgjatura, plane të paparashikuara, e në mos pastë edhe ndonjë ‘angazhim’ tjetër, në vija të trasha ky është itinerari i ditës së një gruaje në karrierë… Po e lemë mënjanë kohën e palestrës, baltrave, fizioterap

No Pic available
  • 2010-05-11

Rama u kundërvihet artistëve dhe Meidanit

Autori i Lajmit: RedaksiaKryetari i opozitës u është kundërvënë dje artistëve që kanë nënshkruar një peticion kundër grevës së urisë dhe ish-presidentit Rexhep Meidani. Duke u munduar të mos përmendë emra, Rama është shprehur se ndiente keqardhje për gjendjen ku janë katandisur

No Pic available
  • 2010-05-09

Artistët peticion Ramës: Mos pengo integrimin. Gjej rrugën e dialogut

Personalitetet të letrave, të kulturës, artit, të mjekësisë i drejtojnë letër të hapur Edi Ramës duke i kërkuar të mos i pengojë shqiptarët drejt shtëpisë së tyre, drejt Europës. “Na duhet per te saten here t’jua perserisim se deshperimi eshte këshilltari me i keq. N

Personalitetet letër Ramës: Hiqeni pritën, na pengon të mbërrijmë në Evropë
  • 2010-05-09

Personalitetet letër Ramës: Hiqeni pritën, na pengon të mbërrijmë në Evropë

Tiranë, 8 maj, NOA - Personalitetet më të mëdha të letrave, të kulturës, artit dhe të mjekësisë në Shqipëri i kanë drejtuar një letër të hapur kryesocialistit Edi Rama, përmes së cilës i kanë kërkuar të mos i pengojë shqiptarët drejt shtëpisë së tyre, drejt Europës.

No Pic available
  • 2010-05-09

Artistët letër Ramës: Mos pengoni integrimin

Në mbyllje të ditës së nëntë të grevës së urisë të grevistëve të opozitës që kërkojnë transparencën e zgjedhjeve të 28 qershorit, personalitete të artit dhe kulturës i bënë thirrje kreut të PS-së të mos dëmtojë imazhin e vendit. Me anë të një letre të hapur, emra të

No Pic available
  • 2010-05-09

41 intelektualë, letër Ramës

Erald KapriNjë grup artistësh, njerëz të letrave dhe skenës, i kanë dërguar një letër të hapur kreut të opozitës, Edi Rama, që të ndalë grevën e urisë. Në letrën e hapur, 41 artistët kërkojnë që të mos preket liberalizimi i vizave dhe në mënyrë simbolike kërkojnë “

No Pic available
  • 2010-05-09

Elita e kombit, kundër Ramës : Greva, pritë anti-shqiptare

Elita e kombit pozicionohet hapur kundr vendimit ekstrem t kryesocialistit Edi Rama, duke futur n grev urie deputett dhe mbshtetsit e PS-s. Personalitetet m t mdha t letrave, t kulturs, artit, t mjeksis i drejtuan dje nj letr t hapur Edi Rams, duke i krkuar t mos i pengoj shqiptart drejt shtpis s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama