Rezultate te kerkimit per termin: +Luiza +Papa

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] luiza / docs[0] 1495 / hits[0] 2433 / keyword[1] papa / docs[1] 8678 / hits[1] 24630 /
No Pic available
  • 2010-05-08

Greva, personalitete të artit letër Ramës: Mos pengoni integrimin

TIRANE- Në kohën kur opozita është duke përmbyllur ditën e nëntë të grevës së urisë në mbështetje të kauzës për transparencën e zgjedhjeve të 28 qershorit, personalitete të artit shqiptar i bëjnë thirrje kreut socialist të mos dëmtojë imazhin e vendit. Përmes një letre të

No Pic available
  • 2010-03-21

Rruga "TAFAJ"

Rruga "Tafaj" është një ndër 1300 rrugët e kryeqytetit. Në vitin 1937, kur Tirana kishte afro 25 mijë banorë, rrugët e emërtuara ishin të pakta. Te Selvia, sikundër edhe tani, ndaheshin rrugët e Saraçëve (Shinasi Dishnica), Tafajve (4 Dëshmorët), e Dibrës (Bajram Curri) dhe Gazhin

No Pic available
  • 2010-03-15

Deputetët juristë dhe ekonomistë mbizotërojnë sallën e Kuvendit

Pjesën më të madhe të përbërjes së Legjislativit e zënë deputetët me profesionin e juristit dhe të ekonomistit. Në ndryshim nga legjislaturat e mëparshme, në Kuvend, aty ku miratohen nismat më të rëndësishme ligjore, reformat në Drejtësi, apo reformat elektorale, buxhetet, strat

No Pic available
  • 2010-01-28

Lista emërore e deputeteve të zgjedhur sipas qarqeve.

  QARKU BERAT Nr. Emri Atësia Mbiemri Subjekti Zgjedhor 1 Erion Mirdash Braçe Partia Socialiste e Shqipërisë 2 Ermonela Koço Felaj Partia Socialiste e Shqipërisë 3 Fidel Bahir Ylli Partia Socialiste e Shqipërisë 4 Genc Stefanaq Pollo Partia Demokratike 5 Lefter Novruz Maliqi Parti

No Pic available
  • 2009-09-27

Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve

Universiteti i Korçës Cikli i Ulët ADA ÇELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU ALENDO MUSA MUSAKU ALKETA SHEFKI ÇERA ANISA HYSEN BEGO ANISA VILJAN DEDE ANJEZA NEBI MUÇAJ ARBEN GJERGJI BAZELLI ARJAN KOSTANDIN SUMBULLA ARME

No Pic available
  • 2009-09-18

Shpallen rezultatet përfundimtare, PS dhe e majta kanë më shumë votaNga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve shpalli dje rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve të 28 qershorit. Sistemi i ri i votimit, edhe pse është propozuar dhe mbështetur fuqim

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Shpallen rezultatet përfundimtare, PS dhe e majta kanë më shumë votaNga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve shpalli dje rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve të 28 qershorit. Sistemi i ri i v

No Pic available
  • 2009-09-15

Listat e fituesve ne universitetet e rretheve

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETRIT BECI EROS KASTRIOT ÇAUSHI ILIRJAN BAJRAM MEZIRI OLSI FREDERIK HOXHA REGIS DASHAMIR CANAMERI SILVIA KASTRIOT TOZAJ Aktrim BLERTA REXHEP BELLIU DENIS ADEM KURUSH

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama