Rezultate te kerkimit per termin: +Lulezim +Bashen

Total: 123
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.927Z

LESKAJ: "Berisha, te heqe Bashen nga lista"

Kryesuesja e listes se kandidateve per Qarkun e Elbasanit te Partise Socialiste, Valentina Leskaj, ka kerkuar dje se ne emer te qytetaresise se ketij qyteti, Berisha minimalisht duhet te heqe nga lista e kandidateve per deputete, ministrin e Jashtem Lulezim Basha. "Jemi ketu ne nje stacion treni, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.395Z

Tirana bashkon Ramen me Bashen

Artur Zheji Tendenca per te krijuar nje simetri elektorale Rama-Berisha dhe per te lene ne hije Lulezim Bashen deshtoi. Deshtoi edhe skema e vjeter e modelit Shalesi me avazin perqeshes dhe duke krijuar dublantin apo alter egon tallese me qellim zvogelimin dhe injorimin e imazhit te Bashes. Sprovat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.528Z

PS Hetim per Berishen Bashen e Lezhjen

TIRANEuml ndash Partia Socialiste nepermjet deputetit Sajmir Tahiri deklaron se do te votoje heqjen e imunitetit per 3 ligjvenesit e saj te cilet do te hetohen nga prokuroria per demonstraten e 21 janarit.Tahiri foli ne emer te kryesocialistit Rama i cili ndodhet per nje vizite njeditore ne Gjermani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.400Z

Hetimet e mbyllura, Rama therret Bashen

Prokuroria i kundervihet vendimit te gjykates qe u deklarua se do te ekzekutohej, nga vete Prokurorja e Pergjithshme Ina Rama, duke kerkuar dje ne mbremje qe ministri i Jashtem Lulezim Basha te paraqitet ne organin e akuzes. Ministri eshte thirrur me nje shkrese te djeshmen, nga prokuroria Sokol Kra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.665Z

PD hap fushaten zyrtarizon Bashen si kandidat per Tiranen

Partia Demokratike ka shpallur sot kandidatin e saj per kryetar te Bashkise se Tiranes Lulezim Basha. Permes nje ceremonie festive te organizuar ne Pallatin e Kongreseve PD njekohesisht ka kujtuar 22 marsin e 20 viteve me pare dite kur Shqiperia u nda nga diktatura dhe e ka shfrytezuar kete dite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.570Z

"Basha, ministri I pandehur qe i sjell dem Shqiperise"

Rozeta Rapushi Partia Socialiste nuk terhiqet, por i ben thirrje ministrit te Jashtem te leje postin ministror dhe te ulet ne karrigen e te pandehurit. Menjehere pas deklarates publike te pasdites se djeshme, te Bashes, reagoi ashper selia roze. Zedhenesja e kryesise se PS-se, Mimi Kodheli tha dje s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.476Z

Koncerti Berisha largon Topallin per Bashen

Kryeministri ka vendosur ministrin e Brendshem ne podium ndersa kryeparlamentaren e ka lene te festoje me turmen e militanteve TIRAN - Koncerti festiv per liberalizimin e vizave ka treguar edhe nje here tensionin qe ekziston brenda Partise Demokratike mes Jozefina Topallit dhe Lulzim Bashes. E pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama