Rezultate te kerkimit per termin: +Lulzim +Basha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.725Z

Paditet në gjykatë Lulzim Basha

Ish-deputeti socialist i Lezhës depoziton një tjetër padi në gjykatë lidhur me dëmshpërblimin që kërkon prej kreut të opozitës, Lulzim Basha. Fillimisht Arben Ndoka depozitoi një padi ku kërkonte dëmshpërblim për shpifje ndaj tij, me vlerën 10 milionë lekë. Ndoka pretendon se B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.332Z

Ejjjjjj intelektualë, Lulzim Basha ka vrarë!

Nga Erjon Braçe   Lulzim Basha paska gjetur zgjidhje; Ka fshehur të gjithë hajdutët e qeverisë së Sali Berishës ku ai ka bërë pjesë. I ka ndaluar të flasin, domethënë të shfaqen. E lexova kete edhe si kerkese te nje intelektuali. Ok, une e kuptoj qe Bode, Noka, Imami, Tafaj, P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.260Z

Lulzim Basha sot ne Kosove

Transmetuar me 24032014 - 0907 Kryetari i Bashkise se Tiranes Lulzim Basha Kosove 24 mars 2014 NOAal- Vetem dy dite pas vizites se kryeministrit Edi Rama ne Peje kryebashkiaku i Tiranes Lulzim Basha do te qendroje sot ne Kosove ku do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.163Z

Lulzim Basha merr në mbrojtje Blushin

Lulzim Basha  ka reaguar në lidhje me udhëzimin e lëshuar së fundmi për partitë e reja që do të marrin pjesë në zgjedhjet e 18 qershorit. Ai ka akuzuar kryeministrin Rama se po përpiqet të dëmtojë zgjedhjet e lira. “Përpjekja për të penguar pjesëmarrjen e disa subjekteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.798Z

Kokëboshi dhe qesharku Lulzim Basha

Nga Erion Braçe Ju kam thënë, Lulëzim Basha, nënkryetari i ri i PD është kokëbosh dhe i paditur! Por, edhe fjalë pa mbajtur!! Sapo e dëgjova që në cilësinë e kryetarit të Bashkisë të sulmojë Kryeministrin e ardhshëm, duke bërë tamam atë të cilën na kish prem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.757Z

Lulzim Basha: Largimi i Ramës, domosdoshmëri

Lulzim Basha, duke folur në mbledhjen e grupit parlamentar të Partisë Demokratike ditën e mërkurë, deklaroi se kontrabanda e duhanit dhe e naftës ka patur dhe ka bekimin e Edi Ramës, i cili, sipas kreut të opozitës, ka në plan vetëm të shtojë përfitimet nga pushteti. Kontrabanda e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.282Z

Përse po dështon Lulzim Basha?

Nga Mero Baze   Ditët e fundit ka një presion në rritje nga ish- zyrtarë të PD-së në poste publike, por dhe anëtarë të thjeshtë të saj të punësuar në administratë, për tu shkëputur nga Partia Demokratike. Rruga më e shkurtër është LSI. Unë vetë kam pasur presion prej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama