Rezultate te kerkimit per termin: +Lulzim +Basha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.798Z

Kokëboshi dhe qesharku Lulzim Basha

Nga Erion Braçe Ju kam thënë, Lulëzim Basha, nënkryetari i ri i PD është kokëbosh dhe i paditur! Por, edhe fjalë pa mbajtur!! Sapo e dëgjova që në cilësinë e kryetarit të Bashkisë të sulmojë Kryeministrin e ardhshëm, duke bërë tamam atë të cilën na kish prem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.757Z

Lulzim Basha: Largimi i Ramës, domosdoshmëri

Lulzim Basha, duke folur në mbledhjen e grupit parlamentar të Partisë Demokratike ditën e mërkurë, deklaroi se kontrabanda e duhanit dhe e naftës ka patur dhe ka bekimin e Edi Ramës, i cili, sipas kreut të opozitës, ka në plan vetëm të shtojë përfitimet nga pushteti. Kontrabanda e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.282Z

Përse po dështon Lulzim Basha?

Nga Mero Baze   Ditët e fundit ka një presion në rritje nga ish- zyrtarë të PD-së në poste publike, por dhe anëtarë të thjeshtë të saj të punësuar në administratë, për tu shkëputur nga Partia Demokratike. Rruga më e shkurtër është LSI. Unë vetë kam pasur presion prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.067Z

Kandidati i PD, Lulzim Basha, voton vetëm

Ashtu siç dihej, kandidati demokrat për Tiranën, Lulzim Basha, i është drejtuar kutisë së votimit pa të shoqen, e cila nuk është shtetase shqiptare. Në fund ai ka uruar që ky proces të jetë i mbarë dhe i qetë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.244Z

Lulzim Basha Dite zie per Shqiperine

Lulzim Basha PUBLICITET Tirane 8 shkurt 2014 NOAal-Kreu i opozites Lulzim Basha ka reaguar dhe per ngjarjet e renda te dites se sotme duke u shprehur E shtune e zeze per Shqiperine 6 te vdekur e 4 te plagosur ne gjendje te rende nga aksidenti i mengjesit ne Kukes-Shishtavecbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.777Z

Lulzim Basha dhe bishti i qenit

Nga Altin Ketro Për të kuptuar mënyrën sesi Partia Demokratike nuk është e gatshme të lërë pushtetin paqësisht, mjafton të shihet ajo çka ndodhi në Këshillin Bashkiak të Tiranës. Është një ngjarje domethënëse që i jep kuptim këtij konstatimi. Rasti tipik sesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.695Z

Nga Napoleon Bonaparti tek Lulzim Basha

Share Nga Mustafa Nano Mes trashëgimive të Napoleon Bonapartit ka mbetur dhe matja e suksesit me 100 ditët e para të një aksioni, bëme, veprimtarie a mandati. Domethënia e këtyre 100 ditëve është kthyer, në fakt, pak me kokëposhtë, pasi për Napoleonin ato 100 d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama