Rezultate te kerkimit per termin: +Lushnja

Meta: total 1000 / total_found 4342 / time 0.002 / keyword[0] lushnja / docs[0] 4342 / hits[0] 7249 /
Murrizi flet si deputet i PS: Boja kundër Ramës, akt rrugaçëror!
  • 2019-02-28

Murrizi flet si deputet i PS: Boja kundër Ramës, akt rrugaçëror!

Sinjalet afrimi mes ish-deputetit të PD-së, Myslim Murrizi dhe Partisë Socialiste që qeveris vendin. I ftuar në emisionin Arena, Murrizi deklaron se nuk ka votuar asnjëherë Gramoz Ruçin si kryetar i Kuvendit, por nga ana tjetër ka sulmuar sulmin me bojë që iu bë Ramës pak javë më par

A do të rritet çmimi i ujit? Qeveria merr vendimin
  • 2019-02-24

A do të rritet çmimi i ujit? Qeveria merr vendimin

Çmimi i ujit për qytetarët nuk do të ndryshojë në asnjë nga bashkitë qe rritjen e fundit e kane bere pas reformës territoriale. Asnjë nga bashkitë që ka korrektuyar cmimin vitet e fundit nuk ka bërë aplikimi për rritje të çmimit të ujit, tha Antin Bonati. Në raportin e vitit 201

Ish-mesfushori i Milanit dhe Interit dëmton rëndë Rey Manajn
  • 2019-02-20

Ish-mesfushori i Milanit dhe Interit dëmton rëndë Rey Manajn

Rey Manaj sërish i pafat, por këtë herë e pëson nga Sulley Muntari. Pas dëmtimit të rëndë që pësoi në fytyrë disa javë më parë që e detyroi të vendoste një maskë si mjet mbrojtës për të luajtur, tashmë sulmuesi i kombëtares kuqezi ka marrë një tjetër goditje. Manaj ësht

Grabitja spektakolare e Rinasit, një skemë e përgatitur prej muajsh
  • 2019-02-20

Grabitja spektakolare e Rinasit, një skemë e përgatitur prej muajsh

Teksa grabitja te ish-stacioni i trenit po harrohej, vjen një tjetër goditje edhe më spektakolare. Në datën 3 Dhjetor të vitit 2015, specialist i thesarit në Bankën Credins, njofton eprorët se paratë e grumbulluara kishin arritur limitin e zakonshëm dhe u vendos eksportimi i një sasie dr

Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën
  • 2019-02-20

Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën

Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit u mblodh sot për të analizuar sjelljet josportive të evidentuara gjatë ndeshjeve të fundjavës, në Kategorinë Superiore dhe në ligat e ulëta. Sjellja e tifozëve të Tiranës, Teutës dhe Kukësit, ka qenë në fokusin e Komi

Zyrtare, biznesmeni grek u vra nga një shqiptar (Emri)
  • 2019-02-14

Zyrtare, biznesmeni grek u vra nga një shqiptar (Emri)

Policia greke ka zbardhur vrasjen e Aleksandro Stamatiadhi, biznesmenit grek të ekzekutuar një vit më parë gjatë një grabitjeje me armë në banesën e tij. Policia greke ka deklaruar se ka shkatërruar një organizatë të madhe të trafikut të lëndëve narkotike, ku përpos trafikut të dr

Zbardhet skema e arratisjes së personave të rrezikshëm nga Shqipëria
  • 2019-02-02

Zbardhet skema e arratisjes së personave të rrezikshëm nga Shqipëria

Policia e Shtetit dhe Prokuroria kanë dalë në një deklaratë të përbashkët me median, ku dhanë  detaje rreth operacionit të koduar Rruga e Gabuar. Në total janë arrestuar  32 persona, mes tyre edhe një punonjës policie. Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu tha se këtij grupi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama