Rezultate te kerkimit per termin: +Lushnja

Meta: total 1000 / total_found 4342 / time 0.002 / keyword[0] lushnja / docs[0] 4342 / hits[0] 7249 /
Blindohen Krimet e Rënda, nis seanca për grupin Avdyli dhe ish-deputetët
  • 2018-10-24

Blindohen Krimet e Rënda, nis seanca për grupin Avdyli dhe ish-deputetët

Plot 27 të arrestuar kanë dalë sot para gjyqtarëve në Gjykatën e Krimeve të Rënda për tu njohur me masën e sigurisë. Mësohet se grupi Avdyli që u ndalua për drogë, dhe ish deputetët Arben Çuko e Arben Ndoka që u arrestuan për korrupsion dhe tjetërsim pronash janë gjykuar bashkë

No Pic available
  • 2018-10-22

Megaoperacioni për arrestimin e kriminelëve, në pranga 3 policë të implikuar

Në megaoperacionin e zhvilluar gjatë 3 ditëve në të gjithë territorin, janë arrestuar edhe tre efektivë policie, të implikuar në aktivitete ilegale. Ata janë  Ardit Gjyriqi, nga Tirana; Jasin Abduli, nga Saranda dhe  Bledar Koçi, nga Lushnja. Ata akuzohen për veprat penale Shpërdorim

No Pic available
  • 2018-10-22

Arrestimet e bujshme, policia dhe prokuroria publikojnë emrat

Policia e Shtetit nën drejtimin e Prokurorisë për Krimet e Rënda dhe në bashkëpunim me agjenci të tjera ligjzbatuese kanë finalizuar përgjatë orëve të fundit një mega Operacion të koduar VOL-VO 4, të shtirë në 12 qytete nga Hasi deri në Sarandë ku janë goditur anëtarë nga 4 gr

Tentuan të fusin drogë në burg, arrestohen 2 vëllezër nga Lushnja
  • 2018-10-06

Tentuan të fusin drogë në burg, arrestohen 2 vëllezër nga Lushnja

Policia e Lushnjës ka arrestuar dy vëllezër, pasi tentuan të fusnin kanabis sativa brenda burgut të Kosovës në Lushnje. Të arrestuarit janë: Besnik Bali 40 vjeç dhe Isamir Bali, 34 vjeç, (vëllezër) banues në fshatin Barbullinjë, Lushnjë. Policia njofton se në kërkim është shp

Çiftet e turit të dytë, spikat një finale e parakohshme
  • 2018-09-26

Çiftet e turit të dytë, spikat një finale e parakohshme

Turi i parë i Kupës së Shqipërisë përfundoi sot, ndërsa të gjitha skuadrat e Superiores ia dolën të kualifikohen për më tej dhe surprizat munguan. Sipas skemës së paracaktuar të këtij kompeticioni, më poshtë janë edhe çiftet që do të përballen me njëri-tjetrin në turin e dyt

Vllaznia fiton në Burrel, kryeson Grupin A me 6 pikë
  • 2018-09-16

Vllaznia fiton në Burrel, kryeson Grupin A me 6 pikë

Vllaznia, edhe pse i nisi vonë përgatitjet, ka marrë rezultatet e duhura në dy javët e para të Kategorisë së Parë. Ekipi shkodran, pas suksesit të arritur me Korabin në Loro Boriçi, fitoi 0-2 këtë të diel edhe me Burrelin në transfertë. Golat për kuqeblutë i realizuan Zogaj dhe Pe

Trafik në pikat kufitare, emigrantët në radhë për të lënë Shqipërinë
  • 2018-08-19

Trafik në pikat kufitare, emigrantët në radhë për të lënë Shqipërinë

Radhë kilometrike u krijuan të shtunën në mëngjes në hyrje të kufirit shqiptar në Kakavijë. Turistë dhe emigrantë që hynin në Shqipëri qëndronin në pritje me orë. Radhë u krijuan edhe pasditen e së dielës në pikën e kalimit kufitar të Muriqanit. Rreshti i gjatë disa kilomet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama