Rezultate te kerkimit per termin: +Lushnja

Meta: total 1000 / total_found 4342 / time 0.002 / keyword[0] lushnja / docs[0] 4342 / hits[0] 7249 /
Fiks Fare/ Spitali i rrënuar i Përrenjasit, me aparatura që kanë dalë në pension
  • 2018-04-27

Fiks Fare/ Spitali i rrënuar i Përrenjasit, me aparatura që kanë dalë në pension

Fiks Fare vijoi denoncimin e mungesës së mjekëve dhe kushteve në spitalet rajonale dhe bashkiake në rrethe. Për pasojë, mijëra pacientë udhëtojnë çdo ditë në spitalet në Tiranë, për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore. Në Spitalin Nënë Tereza ka pacientë pothuajse nga e g

I kërkoi një vend pune, Rama ndihmon elektricistin nga Lushnja (Video)
  • 2018-04-23

I kërkoi një vend pune, Rama ndihmon elektricistin nga Lushnja (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur javën me historinë e një elektriçisti nga Lushnja. Agim Gjata gjatë një takim publik të bashkëqeverisjes ku ishte i pranishëm edhe kryeministri tha se nuk po gjend dot punë. Kryeministri i premtoi atij se nëpërmjet zyrave të punësimit do ti gjente atij

Vllaznia për mbijetesën, Luftëtari për Europën, Lushnja frymëmarrje për Kamzën
  • 2018-04-21

Vllaznia për mbijetesën, Luftëtari për Europën, Lushnja frymëmarrje për Kamzën

Sfida e kësaj të shtune në Loro Boriçi ndërmjet Vllaznisë dhe Luftëtarit, që do të nisë në prën 16:00, është dueli i kahëve të kundërt, por ku në lojë janë objektiva madhorë. Me humbjen në Durrës për të hedhur pas shpine, Vllaznia e Ernest Gjokës kërkon të shfrytëzojë

Disiplina e FSHF kërcënon Kukësin, Partizanin dhe Luftëtarin
  • 2018-04-17

Disiplina e FSHF kërcënon Kukësin, Partizanin dhe Luftëtarin

Tre ekipe të Kategorisë Superiore, Kukësi, Partizani dhe Luftëtari, paralajmërohen se mund të marrin masa ndëshkuese nga Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit, për shkak të sjelljes së gabuar të tifozëve. Vendimet e Disiplinës u bënë publike vetëm 24 orë par

Protesta, Lushnja nuk i bashkohet. Vlora i përgjigjet pak
  • 2018-04-10

Protesta, Lushnja nuk i bashkohet. Vlora i përgjigjet pak

Në Durrës për herë të parë janë ulur qepenat nga bizneset e vogla. Biznesmenet shprehen të pakënaqur po dhe të painformuar për përfshirjen në skemën e TVSH-së dhe pasojat e saj. Sipas Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve në të gjithë Durrësin janë 8 mijë biznese të vo

Ndihma ekonomike, Rama sjell historinë e gruas që apikoi për punë
  • 2018-04-02

Ndihma ekonomike, Rama sjell historinë e gruas që apikoi për punë

Kryeministri Edi Rama edhe këtë të hënë e ka nisur ditën me një grua të nxjerrë nga skema e ndihmës ekonomike, të cilës i është gjetur punë nga zyra e punës. Mirëmëngjes dhe me shembullin e Renatës që në vend të ndihmës ekonomike sot ka fituar punën dhe një perspektivë të

Partizani fiton ndaj Kamzës dhe prek Europën
  • 2018-04-01

Partizani fiton ndaj Kamzës dhe prek Europën

Partizani ka marrë fitoren e dytë radhazi në kampionat pasi ka mundur 1-0 Kamzën në transfertë, një ndeshje kjo që ka qenë e vlefshme për javën e 27-të të Kategorisë Superiore. Siç e tregon dhe rezultati, ky nuk ka qenë një sukses i lehtë për tu arritur nga kryeqytetasit, të cil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama