Rezultate te kerkimit per termin: +Lushnja

Meta: total 1000 / total_found 4342 / time 0.002 / keyword[0] lushnja / docs[0] 4342 / hits[0] 7249 /
No Pic available
  • 2017-12-14

Kupa e Shqipërisë/ Tirana kalon me vuajtje, pa surpriza përballjet e tjera

Ka përfunduar faza e 1/8 e Kupës së Shqipërisë, ku kryesisht kanë vendosur rezultatet e ndeshjeve të para, duke mos dhuruar surpriza. Ndeshja me më tepër interes padyshim ka qenë klasikja e futbollit shqiptar mes Vllaznisë dhe Tiranës. Bardheblutë janë hakmarrë në një farë mënyre

Fiks Fare/ Plehrat helmojnë qytetet. Vendet kthehen në ferma derrash, lopësh e delesh
  • 2017-12-12

Fiks Fare/ Plehrat helmojnë qytetet. Vendet kthehen në ferma derrash, lopësh e delesh

Vëzhgim në Fier, Vlorë, Berat, Lushnje, Durrës dhe Bulqizë. Mbetjet digjen në natyrë Vendgrumbullime plehrash në mes të qyteteve, plazheve, lumenjve, madje edhe në zona turistike apo minierash. Lopë, dele, derra, kuaj, apo kafshë të tjera, kullosin në këto vende, çka e rrit ndjeshëm

Skënderbeu pëson humbjen e parë, Luftëtari shtang Kamzën
  • 2017-12-10

Skënderbeu pëson humbjen e parë, Luftëtari shtang Kamzën

Skënderbeu ka pësuar humbjen e parë pas 14 javësh, pikërisht ndaj Laçit të Mezanit, që po tregon rritje nga java në javë dhe po vijon të befasojë. Në Laç vendosi goli i mesfushorit berates Myrto Uzuni, që shënoi menjëherë sapo filloi pjesa e dytë, ndërsa korçarët humbën një m

Kukësi pa alibi ndaj Lushnjës, Flamurtari pret Vllazninë
  • 2017-12-09

Kukësi pa alibi ndaj Lushnjës, Flamurtari pret Vllazninë

Java e 14 e Kategorisë Superiore do të startojë sot në orën 13:00, në stadiumin Zeqir Ymeri, ku Kukësi vendas do të presë Lushnjën. Pas një jave të trazuar, mes polemikash të shumta, të shkaktuara nga humbja në Korçë, veri-lindorët kanë marrë ultimatum nga presidenti Gjici, që t

E papritur në Zeqir Ymeri, Kukësi turpërohet 1-3 nga Lushnja
  • 2017-12-09

E papritur në Zeqir Ymeri, Kukësi turpërohet 1-3 nga Lushnja

Rezultat befasues ne Zeqir Yemeri në sfidën hapëse të javës së 14-të të Superiores mes Kukësit dhe Lushnjës. Kampionët në fuqi turpërohen 1-3 nga Lushnja e vendit të fundit, duke dalë ndoshta përfundimisht nga gara për titull. Nga ana tjetër ekipi i Dedjes ndez shpresat për mbijet

No Pic available
  • 2017-12-04

Bashkimi Evropian hap thesin, miliona euro projekte në Shqipëri

  Rruga drejt Bashkimit Europian nuk është vetëm lufta ndaj krimit dhe korrupsionitpike se pari, do të duhet te sillemi dhe ti trajtojmë të tjerët si të tillë. Dhe kjo nis që nga sportelet e shtetit, që duhet të ofrojnë standarde evropianë. Bashkimi Evropian ka investuar miliona euro

Partizani fundos Lushnjën, Laçi bën mrekullinë ndaj Vllaznisë
  • 2017-12-03

Partizani fundos Lushnjën, Laçi bën mrekullinë ndaj Vllaznisë

Partizani bën detyrën në Lushnjë, duke fituar 0-3 e duke u afruar ndjeshëm me vendin e 3-të në renditje. Golat e Bathës, Prognit dhe Trashit sjellin rezultatin e 3-të pozitiv radhazi për të kuqtë, që më në fund fillojnë të afrohen me zonat e rëndësishme në klasifikim. Një ndeshj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama