Rezultate te kerkimit per termin: +Maden

Total: 19
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.471Z

Paris në duet me të dashurin Benji Maden

Pas “dështimit” të albumit të parë, parsi kthehet e shëruar plotësisht e gatshme për duetin me shokun e saj Benji Maden, anëtar i grupit ”Good Charlotte”. Kënga e re mendohet të dalë në muajin nëntor. "Benji po më ndihmon shumë- thotë Hilton. Ai ka shumë talent si autor tek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.139Z

Hajek dhe miliarderi Pinault martohen në Paris

Pas ngurrimeve dhe mëdyshjeve, aktorja Salma Hajek dhe miliarderi Francois Henri Pinault më në fund u martuan. Ata ishin njohur në vitin 2006 në Venecia. Një vit më pas lindi vajza dhe menjëherë çifti pati një periudhë krize: fillimisht lajmërimi i ndarjes dhe më pas ribashkimi. Vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.597Z

Dejvid Bekam nё “Big Brother Italia?”

Futbollisti i ri i klubit italian Milan, Dejvid Bekam, ёshtё nё bisedime pёr t’u paraqitur nё versionin italian tё shout “Big Brother”. Ylli anglez i futbollit, i cili ёshtё i martuar me ish-anёtaren e grupit “Spice Girls”, Viktorja Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.676Z

Miratohet blerja e aksioneve të Beralb nga kinezët

Bakri Autoriteti i Konkurrencës vendos vulën që vërteton rregullsinë e shitjes së aksioneve të kompanisë prodhimit të bakrit Beralb. Sipas Autoritetit është autorizuar përqendrimi i realizuar nëpërmjet përftimit të kontrollit të përbashkët, në mënyrë të tërthortë në shoqër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.393Z

Studentë kosovarë solidarizohen me punëtorët e vdekur të minierës në Turqi

Një grup prej 5 studentëve janë solidarizuar sot me punëtorët e kompanisë “Soma Maden” të Turqisë, ku para disa ditëve ka ndodhur një tragjedi që ka lënë të vdekur mbi 300 punëtorë dhe 300 të tjerë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.232Z

France-Shqiperi ja kush e gjykon

Ndeshja e radhes qe Shqiperia do te luaje ne Euro 2016 do jete ajo kunder Frances dhe do te gjykohet nga nje gjyqtar skocezbr br UEFA ka njoftuar se takimi France-Shqiperi do gjykohet nga William Collum ndersa ndihmesit e tij do te jene Boby Maden dhe John Beatonbr br Nuk eshte hera e pare qe sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.332Z

E ëma këshillon Paris Hiltonin: “Rri beqare”

Nëna e trashëgimtares së pasur Paris Hilton, znj. Kethi Hilton, e këshillon të bijën që të rrijë beqare. Pas shumë flirteve, të fejuarve dhe të dashurve, për Hiltonin duket se ka ardhur momenti që të qetësohet pak duke qëndruar singëll. Mamaja (Keti Hilton) ka vendosur ta këshill

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama