Rezultate te kerkimit per termin: +Madhe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.143Z

Meta: “Humbja më e madhe që ka përjetuar Polonia”

Autori i Lajmit: Redaksia Listës së personaliteteve shqiptare që kanë ngushëlluar autoritetet polake për tragjedinë e avionit polak në Rusi, i është shtuar dhe zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm, Ilir Meta. Në një telegram ngushëllimi drejtuar homologut të tij, Radoslav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.829Z

Juve ka ofertën më të madhe për Van Persien

Juventusi ka ofertën më të madhe sa i përket firmës së sulmuesit Robin Van Persie, duke lënë kështu prapa ofertuesit Manchester United dhe Manchester City. Daily Star shkruan se Juventusi është duke ofruar një marrëvshje prej 16 milio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.853Z

Kontesti i emrit, sfida më e madhe për Maqedoninë

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ka deklaruar se "Sllavomaqedonia" nuk është e pranueshme si propozim për shqiptarët në Republikën e Maqedonisë.   Ahmeti nder te tjera deklaron se sfida më e madhe për Maqedoninë sërish do t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.913Z

Malësi të Madhe, vritet 77-vjeçari, në kërkim autori

Një 77-vjeçar është vrarë me armë zjarri në orët e vona të mbrëmjes së ditës së enjte, në fshatin Reçtë të Malësisë së Madhe. Sipas të dhënave, viktima e indetifikuar eshte Sulejman Vela

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.261Z

Vrasja në Malësinë e Madhe, arrestohet autori i dyshuar

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimin e autorit të dyshuar të vrasjes së djeshme në fshatin Vukël të komunës Kelmend të Malësisë së Madhe. Sipas burimeve nga policia në pranga është vënë 43

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.221Z

India, blerësja më e madhe e armëve në botë

India është bërë blerësja më i madhe e armëve në botë, pasi ia kaloi Kinës, duke u përpjekur të modernizojë ushtrinë dhe të tejkalojë ndikimin e Pekinit në rajon, transmetojnë agjencitë.   Nga viti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.937Z

Dialogu, Stefanoviç: Pengesa më e madhe, e drejta pronës

Shefi i ekipit negociator serb Borko Stefanoviç ka deklaruar se jetësimi i të drejtës së pronës është pengesa më e madhe në dialogun mes Beogradit dhe Prishtinës. Në një conference për mediat, Stefanoviç ka thën&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama