Rezultate te kerkimit per termin: +Madhe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.825Z

Femra me këmbën më të madhe

Kjo është femra me këmbën më të madhe në Evropë. Ema Kahil nga Uorsteri, Angli, i ka shputat 33 centimetra të gjata. E kam të pamundur të gjej këpucë me numër 48.5, shprehet 19-vjeçarja. Kam nja dy palë me taka të larta, por jo ndonjë gjë për të qenë. Do të doja shumë të vis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.674Z

Greqia, frikë nga Shqipëria e Madhe

Zhvillimet e fundit në rajon, situata në Maqedoni dhe deklaratat mbi bashkimin e mundshëm të Shqipërisë me Kosovën, kanë rizgjuar në Athinë frikën nga makthi i Shqipërisë së madh. Një nga gazetat kryesore greke, Idisis, i ka kushtuar ballinën e të shtunës kësaj teme, nën titullin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.592Z

KRRTRSH miratohet Unaza e madhe

Keshilli i Rregullimit te Territorit te Republikes se Shqiperise KRRTRSh i mbledhur nen drejtimin e Kryeministrit Sali Berisha ka miratuar dje ndertimin e dy segmenteve rrugore pjese te Unazes se Madhe te Tiranes dhe rruges se Arbrit. Permes akuzave drejtuar kryetarit te Bashkise se Tiranes Berisha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.820Z

Ndertimi i xhamise se madhe

Ndertimi i xhamise se madhe E hene 18 Shkurt 2013 1655 Ndertimi i xhamise se madheXhamia e madhe e Tiranes do te ndertohet ne krah te parlamentit ose sic njihet ndryshe Namazgjaja dhe sipas projektit do te jete objekti me i madh i kultit jo vetem ne Shqiperi por dhe Ballkan Perfaqesues te Komun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.681Z

Gates:Afganistani,sfida më e madhe

Sekretari i Departamentit amerikan të Mbrojtjes, Robert Gates e konsideroi sot Afganistanin si sfidën më të madhe ushtarake të SHBA-së, por paralajmëroi se edhe Iraku paraqet një rikthim potencial të ditëve të vështira për trupat amerikane. Gates, i cili u paraqit përpara komitetit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.951Z

Ëndërroi për familje të madhe

Nga Express më 19 maj 2011 në ora 12:20 Brad Pitt gjithmonë e ka ditur se e dëshiron një familje të madhe. Aktori 47 vjeçar ishte bërë baba në vitin 2006, kur adoptoi Maddox dhe Zahara, kurse partnerja e tij Angelina Jolie lindi Shiloh, tani katër vjeçare, përderisa thotë se tranz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.340Z

Rama prezanton Unazen e Madhe

Kryetari i bashkise se Tiranes, Edi Rama ka prezantuar para publikut projektin e Unazes se Madhe qe pritet te nise nga shkolla Teknologjike duke vazhduar ne Selite, pas Parkut Kombetar e deri ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit prane Akademise se Rendit. E cilesuar si nje nga arteriet kry

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama