Rezultate te kerkimit per termin: +Madridit

Meta: total 1000 / total_found 13926 / time 0.006 / keyword[0] madridit / docs[0] 13926 / hits[0] 18478 /
No Pic available
  • 2016-09-11

10 futbollistët më të paguar të momentit

Ata janë sot pët sot lojtarët më të paguar të futbollit në botë, katër prej të cilëve luajnë në Kinë. Lista: Vendi 10 Thiago Silva, mbrojtësi i qendrës së PSG fiton 12 mln euro në vit. Vendi 9 Jackson Martinez që tashmë luan në Kinë dhe fiton 12.5 mln euro në vit Vendi 8 Ezequ

FIFA bllokon merkaton e Realit dhe Atletikos deri në janar 2018
  • 2016-09-09

FIFA bllokon merkaton e Realit dhe Atletikos deri në janar 2018

Dy klubet e Madridit Real dhe Atletico nuk do të mund të afrojnë lojtarë deri në vitin 2018. Drejtuesit e FIFA-s konfirmuan këtë vendim, duke penalizuar kështu dy klubet e kryeqytetit spanjoll, për të mos bërë dot përforcime në dy periudhat e ardhshme të merkatos. Te Reali dhe Atletic

No Pic available
  • 2016-09-09

Përballja e titanëve: United kundër Sitit? Jo, Murinjo përballë Guardiolës. Kjo është ndeshje!

Manchesteri zgjedh mbretin Britania e Madhe nuk është Amerika, toka e ëndrrave: në këto anë, gjithçka thuhet troç, kështu që, një person si Hoze Murinjo, Makiaveli portugez, shkon fare mirë. Por Mbretëria e Bashkuar është edhe një vend ku pëlqehen sjelljet elegante, kështu që një

No Pic available
  • 2016-09-07

Dai: Ende larg normalizimit të marrëdhënieve me Prishtinën

Duam paqe e stabilitet në rajon, thotë Ivica Dai. Mbi qëndrimin e Serbisë në rajon, bisedën e ministrit të Jashtëm serb me Victoria Nuland për Kosovën, – më shumë në intervistën ekskluzive të Deutsche Welles. Deutsche Welle: Zoti Dai, një nga temat qendrore të konferencës së

No Pic available
  • 2016-09-07

Morata: Shqipëria dhe Italia, ndeshjet më të vështira që kemi

Alvaro Morata, qendërsulmuesi i kombëtares spanjolle dhe Realit të Madridit, ka deklaruar se ndeshjet në transfertë ndaj Shqipërisë dhe Italisë do të jenë më të vështirat për iberikët. Ndeshjet që do të luajmë jashtë ndaj Shqipërisë dhe Italisë janë më të vështirat që kemi

Morata: Transfertat në Itali e Shqipëri, më të vështirat
  • 2016-09-07

Morata: Transfertat në Itali e Shqipëri, më të vështirat

Alvaro Morata autor i një tregolëshi në fitoren e thellë 8-0 të Spanjës ndaj Lihtenshtejnit përvec Italisë sheh Shqipërinë si problemin më të madh të "La Rojas" drejt kualifikimit në "Rusi 2018". Sulmuesi i Realit të Madridit beson se ndeshjet vendimtare për objektivat e përfaqësu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama