Rezultate te kerkimit per termin: +Madridit

Meta: total 1000 / total_found 13926 / time 0.006 / keyword[0] madridit / docs[0] 13926 / hits[0] 18478 /
Georgina, lot në tribuna dhe postim emocionues për CR7 (Foto)
  • 2019-03-13

Georgina, lot në tribuna dhe postim emocionues për CR7 (Foto)

#td_uid_1_5c8973ef56669 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/10907986-6801811-Cristiano_Ronaldo_s_girlfriend_Georgina_Rodriguez_cries_tears_of-m-49_1

Zbulohet paga e Zidane te Reali i Madridit
  • 2019-03-13

Zbulohet paga e Zidane te Reali i Madridit

Pas rikthimit në stolin e Realit të Madridit, është zbuluar edhe paga që do të përfitojë Zinedine Zidane i cili ka firmosur me Los Blancos deri në verën e vitit 2022. Edhe pse ka fituar 3 herë kompeticionin më të rëndësishëm për klube me Realin, UEFA Champions League, paga e Zidane

Juventus-Atletico, momenti i së vërtetës për Ronaldon
  • 2019-03-12

Juventus-Atletico, momenti i së vërtetës për Ronaldon

Erdhi momenti i verdiktit të madh për Juventusin, pritjes 3-javori po i vjen fundi. Sontë në Allianz Stadium të Torinos do të zbresin në fushë Juventusi dhe Atletico e Madridit, për aktin e dytë të 1/8-ave të Champions League. Në Wanda Metropolitano bardhezinjtë u mposhtën 2-0 pa treg

Ndizet Madridi, pas Zidanes gati dhe rikthimi Ronaldos
  • 2019-03-12

Ndizet Madridi, pas Zidanes gati dhe rikthimi Ronaldos

Pas 3 triumfesh radhazi në Ligën e Kampionëve, Reali i Madridit u përball verën e kaluar me largimin e dy prej heronjve të triumfeve, trajnerit Zinedine Zidane dhe yllit të skuadrës, Cristiano Ronaldo. Megjithatë mjaftuan disa muaj që Florentino Perez të kuptonte se kishte humbur pjesën

Reali fiton në Valadolid, por çfarë ndodhi me VAR-in?
  • 2019-03-11

Reali fiton në Valadolid, por çfarë ndodhi me VAR-in?

Pas një jave të tmerrshme, ku u përballën me eliminimin nga Champions dhe Kupa e Mbretit, por edhe daljen nga lufta për titullin kampion, Reali i Madridit u rikthye te fitorja. Skuadra e drejtuar nga Santiago Solari, arriti të triumfojë me rezultatin e thellë 1-4 në transfertën ndaj Vallad

No Pic available
  • 2019-03-11

Zinedine Zidane merr një vendim të rëndësishëm për karrierën e tij

Tashmë është zyrtare. Zinedine Zidane ka vendosur të kthehet te Reali i Madridit, klub të cilin e la verën e kaluar, pasi arriti të triumfojë 3 sezone radhazi në Ligën e Kampionëve. Skuadra madrilene po kalon një moment tejet të vështirë, pasi javën e kaluar pësoi 3 humbje radhazi n

Kriza te Los Blancos/ Ramos rrëfehet për zënkën me Perez dhe Marcelo
  • 2019-03-11

Kriza te Los Blancos/ Ramos rrëfehet për zënkën me Perez dhe Marcelo

Pas eliminimit të Real Madrid nga Liga e Kampionëve nga Ajaxi, Sergio Ramos ka qenë në qendër të kritikave nga mediat. Së pari sepse incizoi dokumentar personal teksa Los Blancos ishin duke u eliminuar, pastaj se kishte një debat të ashpër me presidentin e klubit, një zënkë me Marcelon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama