Rezultate te kerkimit per termin: +Majemi

Meta: total 463 / total_found 463 / time 0.000 / keyword[0] majemi / docs[0] 463 / hits[0] 619 /
Ish e dashura e Balotellit shfaq format bombastike në Majemi
  • 2017-03-22

Ish e dashura e Balotellit shfaq format bombastike në Majemi

Ish e dashura e Mario Balotellit shquhet për format e saj bombastike. Modelja e cila tashmë jeton në Majemi nxjerr në pah trupin e saj perfekt teksa relaksohet në një resort në plazhet e bukura të Majemit. Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe në Twitter

Adriana Lima me një të dashur të ri
  • 2017-03-17

Adriana Lima me një të dashur të ri

Supermodelja e Victorias Secret Adriana Lima disa ditë pas ndarjes me bashkëshortin e saj, futbollistin amerikan Julian Edelman , ka gjetur një tjetër atlet.  Ajo e zëvendësoi shumë shpejt Julian Edelman me  lojtarin e bejsbollit të ekipit Mets-ave Matt Harvey. Keto janë fotot e p

No Pic available
  • 2017-03-16

Çmenduria e këtyre të rinjve në Majemi arrin kulmin

Pushimet pranverore të studentëve në plazhin e Majemit kanë shkaktuar një kaos të vërtetë.  Më shumë se 5 mijë studentë kanë zbarkuar në rërën e bardhë të plazhit të Majemit të SHBA-së, duke shkaktuar një dhimbje koke për policët të cilët ruanin qetësinë në atë pla

Kendall Jenner ngre temperaturat me të brendshme të kuqe
  • 2017-03-14

Kendall Jenner ngre temperaturat me të brendshme të kuqe

Ylli i reality show Kendall Jenner ngren temperaturat teksa ka pozuar me të brendshme të kuqe tantellë në Majemi. Ajo dukej ndryshe nga herët e tjera këtë fundjavë. Mahnitësja Kendall ka pozuar duke buzëqeshur teksa shfaqet para aparatit fotografik. 21 -vjeçarja dukej e lumtur dhe e relak

FOTOT/ Ish-i i Bieberi-t ngre temperaturat në Majemi
  • 2017-03-11

FOTOT/ Ish-i i Bieberi-t ngre temperaturat në Majemi

Ajo për disa kohë në 2014 doli me një nga këngëtarët pop më të njohur në botë, Justin Bieber. Që atëherë, Yovanna Ventura ka qenë vazhdimisht në qendër të objektivit të paparacëve. Për më tepër që numri i fansave të saj është rritur vazhdimisht, kjo falë fizikut dhe f

No Pic available
  • 2017-03-10

Rihanna tregon dekoltenë teksa relaksohet në Majemi

Këngëtarja nga Barbadosi ka një stil të veçantë  të sajin. Teksa po shijon pushimet në plazhet e bukura të Majemit, Rihanna  ka tërhequr vëmenjen  e fotografëve. 29- vjeçarja e cila po shijon  një pije në një pishinë në Majemi ka zbuluar dekoltenë e saj të pas

No Pic available
  • 2017-01-16

Sasha Obama me bikini në Majemi

Tani që ish -presidenti Barack Obama  la Shtëpinë e Bardhë , vajzat e tij  i duhet t’i kthehen një jete normale. Sasha Obama, vajza më e vogël e presidentit Obama  tashmë ëahtë kthyer një adoleshente normale. Nuk mund ta humbasi më kohën e ikur. 15 -vjeçarja e veshur me bikini