Rezultate te kerkimit per termin: +Majemi

Total: 456
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.397Z

Rihanna ekspozohet në Majemi (FOTO)

Rihanna është duke zhvilluar një tur në Majemi, por duket se ky vend nuk i pëlqen fare. Ajo ka shkruar në adresën e vet në Twitter se Majemi është plehrë, pa specifikuar arsyet. Ndërkohë, ajo ka shfrytëzuar këtë udhëtim për të bërë edhe plazh me miqtë e saj, ndërsa ka ekspozua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.892Z

Majemi fitoi ndeshjen e peste finale ne Konferencen Lindore

Majemi fiton 90-79 ndeshjen e pestë në finalen e Konferencës Lindore ndaj Indianës dhe tashmë kryeson 3-2. Ylli më i madh i NBA-së, Lebron Xhejms, u tregua vendimtar me 30 pikët e shënuara në pallatin e sportit në Majemi të Floridës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.643Z

FOTOT/ Jessica Wright i ngre temperaturat në Majemi

Ajo ka mbyllur së fundmi kontratën me kompaninë Alexis Smith për reklamimin e të brendshmeve. Por Jessica Wright tregoi se ajo e meritonte këtë kontratë, kur u zhvesh në Majemi. 28- vjeçarja ishte në pushime me të dashurin, Ricky Rayment.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.876Z

NBA Majemi mund Atlanten

Lebron Xhejms nuk shkëlqeu, por sërish Majemi ia doli të fitonte në kampionatin amerikan të basketbollit. Kampionët në fuqi mundën Atlantën në shtëpi me rezultatin 104-88. Xhejms shënoi vetëm 13 pikë, një shifër tepë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.676Z

Rama për pushime në Majemi me Lindën? Kryeministria: Është në një gëzim familjar

Disa portale pranë opozitës kanë shkruajtur se kryeministri Edi Rama është nisur për 5 ditë pushime në Majemi, bashkë me të shoqen. Por, pas këtij lajmi ka reaguar Kryeministria. Ajo bën me dije në një njoftim, se Rama ka udhëtuar me Lindën në Majemi për të marrë pjesë në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.428Z

NBA Majemi barazon serine finale

Majemi rikthehet në “pole-position” për të fituar titullin kampion në NBA, ndërsa 65 pikë nga LeBron James dhe Dwyane Wade udhëhoqën Heatsat në një fitore 109-93, përballë San Antonios. Kjo ishte finalja e katërt,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.362Z

Vendi ne emergjence Rama ne Majemi

brbrPartia Demokratike i ben thirrje kryeministrit te nderprese urgjent pushimet Edmond Spaho tha se vendi ndodhet ne emergjence kombetare per shkak te permbytjeve dhe se Rama duhet te jete ne krye te detyres brbr brbrDeklarata e plote e Edmond Spahosbrbr brbrSituata e permbytjeve po perkeqesohet me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama