Rezultate te kerkimit per termin: +Mamurrasin

Total: 266
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.820Z

Orelesi rikthehet për mbylljen

Nigeriani Nuredin Orelesi pas një jave pushim për tre kartonë të verdhë, rikthehet për të luajtur në pak ditë dy ndeshje. Së pari këtë për kupë me Mamurrasin dhe në fund të kësaj jave me Lushnjën. Trajneri Mirel Josa ka mendimin se pas një jave në tribunë, Orelesi ka më tepër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.904Z

Hysi: Me sedrën që na karakterizon edhe në Mamurras

Nga SOKRAT PAPADHOPULLI Trajneri i Luftëtarit, Mustafa Hysi, thekson se ekipi i tij ka epërsi në shumë faktorë ndaj kundërshtarit të sotëm Mbyllet sot faza e parë e kampinatit të 65-të kombëtar për kategorinë e parë dhe Luftëtari kryesues, me një ndeshje më pak, atë me Kukësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.393Z

Miqësore, Borac – Vllaznia 0-1

Vllaznia humbi 1-0 në miqësoren kundër skuadrës boshnjake, Borac, takim i luajtur në Serbi. Vllaznia vazhdon përgatitjet në Zllatibor të Serbisë. Në dy miqësoret e para, Vllaznia kishte humbur 3-0 me Bylisin (në Shkodër) dhe fituar 3-0 me Mamurrasin e Kategorisë së Parë. VLLAZNIA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.570Z

Elbasani bën detyrën në shtëpi, mposht Mamurrasin

Golat e Galicës dhe Hilës në pjesën e parë i kanë dhënë ekipit verdheblu fitoren e radhës në stadiumin Ruzhdi Bizhuta Elbasani Mamurrasi                   2-1  Shënues: Galica 15′ ,’ Hila 18′ / Baçi 62 Elbasani: Ruçi, Merxha, Sekseni, Bella, Must

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.960Z

Apeli rikthen Mamurrasin në kategorinë e Parë

Do të jetë Adriatiku i Mamurrasit skuadra që do të zëvendësojë Partizanin B në grupin A të Kategorisë së Parë. Federata Shqiptare e Futbollit nëpërmjet një njoftimi për shtyp bëri të ditur se Komisioni i Apelit të Licencimit, pasi u njoh me apelimin e klubit të futbollit Adriatik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.244Z

Kupa e Shqiperise, Kamza eleminon Elbasanin

Kamza eshte surpriza e turit te pare te Kupes se Shqiperise, skuader e cila ka eleminuar Elbasanin nga ky kompeticion. Ndeshja e kthimit mes ketyre dy ekipeve ka perfunduar ne barazim 0-0, duke i dhene mundesine Kamzes te kaloje ne turin tjeter, kjo dhe fale fitores se tyre ne ndeshjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.154Z

Lesi: Premtoj ndërtimin e stadiumit në Laç

Kryetari i LDK-së, Nikoll Lesi, zhvilloi një takim me banorët e qytetit të Laçit. Gjatë këtij takimi, Lesi theksoi se "kam ëndërruar të jem njëherë deputet edhe për Laçin, Mamurrasin, Milotin e zonat përreth, pasi kjo zonë me shpirt revolte qytetare e demokratike më jep forcë për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama